چگونه با کفش پاشنه بلند راحت راه برویم

ویکتوریا بکهام (خواننده و طراح لباس): من فکر میکنم مهمترین ویژگی یک زن اعتماد به نفسش است، اما اعتماد به نفس به روشی فروتنانه، نه به طرز متکبرانه. فکر میکنید شیکترین مدل کفش زنانه پاشنه بلند چه آیتمی است؟ بیشتر خانمها عاشق کفش پاشنه بلند هستند و به این فکر میکنند هرچه پاشنه کفش بلندتر باشد بهتر است. خیلی از خانمها عادت دارند که پاهایشان را خم میکنند. خانم ها به کفششان خیلی اهمیت می دهد و دوست دارند کفششان را با لباسشان ست کنند. پدهای پاشنه نرمی بیشتری برای پاشنه های دردناک ایجاد می کنند. ارتفاع این مدل از پاشنه بین سه تا پنج سانت است و همین امر باعث می شود کفش های کار ایده آل باشد زیرا باعث می شود فشار بیش از حد روی پاهای خود احساس نکنید.

در موارد شدید، ممکن است باعث شکستن رگهای خونی شود. کلاسیک ترین اندازهی پاشنهی کفش است. قبل از اینکه کفش پاشنه بلند خود را به پا کنید و بپوشید یک جفت جوراب را درون آب داغ قرار داده و سپس کتانی پاشنه دار خود را بپوشید. تمامی این دلایل اکثر بانوان را ترغیب میکند تا کفش پاشنه دار را بپوشند . در نتیجه، تراز بدن شما به سمت بیرون خارج میشود و به جای حالت آرام و خنثی، حالت سفت و خشک و غیر طبیعی ایجاد میکند. قد او با اندازه ۱۶۳ سانتی متر از میانگین قد مردان آن روزگار در فرانسه بسیار کوتاه تر بود، بنابراین برای جبران این کوتاهی، او کفهی کفشش را به سمت قسمت پاشنه فشار میداد تا قدش را ۱۰ سانتی متر بلندتر کند. اگر هنگام پرو احساس میکنید دارید روی پنجه راه میروید، به سرعت کفشها را درآورید و از آن فروشگاه دور شوید.

اخیرا نوعی کفش پاشنه بلند طراحی شده که هم حفظ تعادل را در هنگام استفاده از کفشهای پاشنه بلند راحتتر نموده، هم پاها در آنها راحتتر بوده و کمتر آسیب دیده و هم کاربردی نیمهرسمی پیدا کرده و میتوان از آنها در کارهای روزمره یا موقعیتهای نیمهرسمی نیز استفاده نمود. اگر پاهایتان در کفشهای پاشنه بلند عرق میکند میتواندی قبل از استفاده از این کفشها مقداری پودر تاک (پودر بچه) داخل کفش بریزید تا تمام رطوبتها را به خود جذب کند. نیم ساعت قبل از آنکه کتانی خود را به پا کنید آنها را درون فریزر قراردهید. در این دوره خانمها موهای خود را کوتاه میکردند و بر سر شانههای خود اُپل میگذاشتند، آنها پیپ میکشیدند و کلاههای مردانه بر سر میکردند. کفش پاشنه بلند مردانه! جالب است بدانید که اولین کفش های پاشنه بلند در ایران ساخته شده بود. قبلا هم در سایت درمانکده در مقاله ای به تاثیر کفش های پاشنه بلند بر بدن پرداخته بودیم که شاید خواندن آن خالی از لطف نباشد.

شاید شما ها نیز این صحنه هارا دیده اید که همه خانم ها قبل از شروع مراسم و تا وسط های مراسم کفش های پاشنه بلندشان را میپوشند اما بعد از وسط های مراسم دیگه پابرهنه میمونند اگر شما نمیخواهید این حالت برای شما رخ دهد با ما در این مقاله همراه باشید . 3 – حتما از برند های معتبر این سبک از کفش های پاشنه بلند را خریداری نمایید . زمانی که پای شما درون کفش سرد میرود به راحتی فرم پای شما را میگیرد و اصطلاحا فیت آن میشود.یکی دیگر از ترفندهایی که میتوانید انجام دهید استفاده از کیسه فریزر است. خب پس چرا امروزه این زنها هستند که کفش پاشنه بلند میپوشند؟ امروزه طراحان برجسته اقدام به طراحی و تولید صندل هایی نمودهاند که علاوه بر جذابیت ظاهری در پاهای بانوان، کیفیت و مرغوبیت بسیار زیادی را نیز در بر خواهند داشت. پا با این پاشنه زیباترین حالت خود را خواهد داشت به شرط آنکه آرام و با طمأنینه راه بروید.