چگونه با کفش پاشنه بلند راحت راه برویم

این کفشها بدن را کشیدهتر نشان میدهند و البته بیشتر مناسب لباسهای مجلسی کوتاه یا توری هستند. بیشتر خانمها به جای این که به راحتی پاهای خود توجه داشته باشند به شکل ظاهری آن دقت میکنند، غافل از این که این کفشهای نامناسب چه تأثیرات سوئی میتواند بر سلامت پاها و دیگر اعضای بدن آنها بگذارد. یکی از نکاتی که در پوشش خانمها حائز اهمیت است، کفش رسمی آنها است. یکی از مزیتهای دیجی استایل این است که اگر به دنبال کفش پاشنه دار زنانه ارزان هستید، با داشتن فیلترهای مختلف مثل فیلتر قیمت، هر آنچه را که مد نظرتان است، پیدا خواهید کرد.

این پاشنهها بیش از آنچه فکر کنید مجللاند! 4فرض کنید روی یک خط صاف نامرئی راه می روید. 1عاقلانه خرید کنید. اول از همه همیشه بعد از راه رفتن و در شب کفش پاشنه بلند بخرید. کفشهای پاشنه بلند گاهی در قسمت بدنه سفت و سخت میباشند که در این صورت به جای منطبق شدن با پا، پا را به شکل خود در میآورند. کفش های با نوک تیز دلیل اصلی این مسئله هستند که موجب رایج شدن پینه پا شده اند. تنها با جستجو عبارت “کفش پاشنه بلند” به دنیایی از کفشهای مجلسی، رسمی، کژوال و فانتزی وصل میشوید که با تخفیفهای بالای 50% برای شما قابل دسترس هستند. جنس کفی در کفشهای پاشنه بلند بسیار مهم است. هر دوی این پاشنهها برای کسانی که هنوز به کفش پاشنه بلند عادت ندارند، می خواهند در محیط های رسمی کفش پاشنه دار داشته باشند و نیز افرادی که به دلیل مشکلات پادرد و یا ستون فقرات، توان پوشیدن پاشنه های بلندتر را ندارند، مناسب است.

دکتر برنر این کفش ها را برای افراد مسن و افراد با مشکلات مربوز به تعادل و عضلات ضعیف توصیه نمی کند. پیامدهای این کار ایجاد میخچه، پینه، تاول و سایر مشکلات است. سر درد: نخستین و عمدهترین آسیبی که کفشهای پاشنه بلند برای بانوان دارد، سردردی مداوم است. برای اینکه هنگام پوشیدن پاشنه بلند احساس راحتی داشته باشید باید دائم مراقب وضع راه رفتنتان باشید. این رو به یاد داشته باشید راه رفتن در بیرون ۱۰ برابر سخت از داخل خانه می باشد. واقعیت این است که تمام مطالعات علمی نشان میدهند که استفادهی مداوم از کفش های پاشنه بلند می تواند فشار بر روی پا را چند برابر کند و مشکلاتی در مچ پا، زانو و کمر پدید بیاورد. کفشهای پاشنه بلند راحت، دارای یک پلتفرم پهن در زیر پنجه هستند. اما این زیباییهای ظاهری کفشهای پاشنه بلند دردسرهای زیادی را نیز برای خانمها دارد؛ دردسرهای که در مواردی به پوشیدن این کفشها نمیارزد.

کفشهای پاشنه بلند و لژدار از نظر نوع پاشنه و ارتفاع با هم تفاوت دارند. هرچند که این کفشها بسیار دوست داشتنی به نظر میرسند اما سعی کنید بیشتر به سراغ کفشهای پشت باز، با یک بند کوچک در قسمت عقب مچ بروید که کف پا و روی پای شما را کشیدهتر نشان میدهد. اگر بخواهید ارتفاع پاشنه پامپها را با استیلتوها مقایسه کنید، پاشنه کوتاهتر به نظر میآیند. اگر قد بلندی دارید نیازی به استفاده از کفشهای پاشنه نخواهید داشت، اگر لاغر و ظریف هستید و میخواهید این خصوصیت خود را بارزتر کنید پاشنههای چهارگوش، یک سره و پاشنه پلتفرم مناسب شما است؛ اما اگر اندام چاق و قد بلند دارید از کفشهای با پاشنههای کوتاه و نازک استفاه کنید که شما را ظریفتر نشان میدهد.