چگونه با کفش پاشنه بلند راحت راه برویم

عکس کفش پـاشنه بلند دخترانه جدید را در ادامه این مطلب ما برای شما گلچین کردیم تا برای خرید از آنها ایده بگیرید. پیشنهاد ما به شما پوشیدن کفشهای با پاشنه پهن به جای پاشنههای ظریف و میخی است که چند قدم راه رفتن با آنها پا را اذیت میکند. کفش پاشنه بلند عروس، معمولا سفید و کار شده است تا زیبایی لباس عروس را چندین برابر کرده و شب خاطرهانگیزی را برای او رقم بزند. این روزها استفاده از کفشهایی با پاشنههای متفاوت بسیار رواج پیدا کرده است. این کفشها به دلیل ساختار پاشنه آنها، فشار کمی را به بدن وارد کرده و پاشنه پا را اذیت نمیکنند. اما در میان بسیاری از افراد توجهی به ارگونومی و ساخت ندارند و کفش پاشنه بلند خود را تنها بر اساس رنگ و طرح آن انتخاب میکنند؛ حتما در میهمانیها توجه کردهاید که بانوان در ابتدا استایل جذاب و گیرایی را با کفش پاشنهدار خود دارند، اما با گذشت اندک زمانی، دیگر کفش خود را به پا نمیکنند!

بهتر است در انتخاب کفش برای بچهها به انعطافپذیری و راحتی آن دقت بسیار زیادی داشته باشید. ۳- با دقت راه بروید. در خرید کفش پاشنه بلند دقت کنید. بسیاری از این قشر را دیدهایم که، ترجیح میدهند برای میهمانی و محل کار خود از کفش های پاشنهدار استفاده کنند؛ اگر شما نیز به این نوع از کفشها علاقه دارید، بهتر است همراه کروکو باشید؛ در این مقاله راهنمای خرید کفش زنانه پاشنه دار را برای شما جمع آوری کردهایم؛ امیدوار هستیم بعد از مطالعه این مطل انتخاب درست و راحتتری داشته باشید. براساس نظر بسیاری از کارشناسان دنیای فشن، نمونه محصولاتی با پاشنه 6 سانتی متر را، پاشنه کوتاه و حدود 8 سانتیمتر به بالاتر را در دسته پاشنه بلند قرار میدهند. برند معتبر خرید کنید: بهتر است برای قلب دوم خود کمی بیشتر هزینه کنید، از آنجایی که ساعات زیادی از روز پای شما در دورن کفش قرار دارد، بهتر است در زمان خرید، بودجه بیشتری را برای این امر اختصاص دهید.

مهمانی در پیش است؟ از این سبک در کفشهای صندل تا کفشهای کفش مجلسی و مهمانی زنانه جلوبسته و کلاسیک استفاده میگردد. به این ترتیب، عضلات پا را تقویت میکنید تا آمادگی پوشیدن کفش پاشنه بلند را پیدا کنند. کدام کفش پاشنه بلند را انتخاب کنم؟ برخی از عوامل میتوانند در انتخاب این کفش ها بسیار موثر واقع گردند. در واقع کفشهای تقلبی و بی کیفیت هیچ توجهی به این مساله نداشته و اغلب پاشنه و انتهای پا را دچار زخم میکنند. کفشهایی که نوک گرد دارند، فضای بیشتری به انگشتهای پا میدهند و بنابراین، میتوانید مدت طولانیتری آنها را بهپا داشته باشید. کفشهای پاشنه بلند فاصله از زمین تا زانو را افزایش میدهند و باعث گشتاور بیش از حد زانو (نیروی چرخش) و فشرده شدن میشوند.

نیروی طبیعی از سمت پا و مچ پا به وضعیت چرخیده و منحرف پا (چرخش به سمت خارج)، خطر افتادن و پیچ خوردگی مچ پا را افزایش میدهند. طبق تحقیقاتی که در دانشگاه آلاباما انجام شده است، از سال ۲۰۰۲ تا ۲۰۱۲، ۱۲۳۳۵۵ آسیب مربوط به کفش پاشنه بلند در اورژانس ایالات متحده تحت درمان قرار گرفتند، که در درجه اول پیچ خوردگی و کشیدگی پا یا مچ پا بودهاند. البته بهترین راه امتحان کردن کفش است؛ اما اگر قصد خرید آنلاین را دارید حتما این مورد را مورد توجه قرار دهید. زمانی که به فروشگاه رفتید، حتما این نکته را مورد نظر قرار دهید. لژ کفش باعث میشود انگشتها در وضعیت بهتری قرار گیرند و راحتتر باشند. هنگام پایین رفتم تمام پای خود را روی پله قرار دهید اما هنگام بالا رفتن تنها پنجه ی پا را روی هر پله قرار دهید. یعنی از بالا پهن است و وقتی به زمین میرسد باریک و نوکتیز دیده میشود.