چگونه با کفش پاشنه بلند راحت راه برویم

هر چقدر پاشنه کفش بلندتر باشد، عضلات پشت پا به ویژه ساق پا به فشار بیشتر می افتند. همچنین ممکن است عضلات و تاندون ها هم دچار کشیدگی و التهاب شوند. هنگام پوشیدن کفش پاشنه بلند، عضلات ساق پا (عضلات گاستروکنمیوس و سولئوس) نسبت به قد زیاد کوتاه میشوند و باعث میشود هنگام تلاش برای جلو رفتن پا، قدرت خود را از دست بدهند. قبل از اینکه کفش پاشنه بلند خود را به پا کنید و بپوشید یک جفت جوراب را درون آب داغ قرار داده و سپس کتانی پاشنه دار خود را بپوشید. مورد دیگری که کفشهای لژدار و پاشنه بلند را میتوان از آن منظر مورد مقایسه قرار داد، زیبایی آنها است. در این کفش پوست پا تمام وزن شما را تحمل می کند. استفاده از پاشنه های کوتاه کمک می کند تا از مشکلات مربوط به استخوان های پا اجتناب کنید.

شاید غیر قابل باور باشد، اما ممکن است پای شما از زمان ازدواجتان تا کنون چند سایز درشتتر یا کوچکتر شده باشد. حتی می توانید قبل از قرار دادن کفش ها در فریزر، یک نایلون آب را در داخل کفش هایتان قرار دهید تا در فیرزر یخ بزند. اگر بخواهید انتخاب مناسبی به منظور پوشیدن کفش در یک موقعیت خاص داشته باشید باید با ویژگیهای این کفشها آشنا بوده و تشخیص دهید که کدام یک با وضعیت شما تناسب دارند. پس از راه رفتن طولانی مدت با کفش پاشنه بلند، پاهایتان را با ماساژ و خیساندن در آب استراحت دهید. در این کفش ها پوست پا تنش های بیشتری را نسبت به حالت طبیعی تحمل می کند، بنابر این دردناک شدن پا مسئله ای طبیعی است. استفاده از کفش پاشنه دار زنانه برای زنان چاق بسیار مفید است و میتواند به آن ها در لاغر شدن کمک کند. اگر میخواهید پوشیدن کفش های پاشنه بلند برای شما راحت تر باشد حتما از نیم کفی های ارتوپدی برای اینکار استفاده بکنید برای راحتی پاهای شما بسیار کاربرد دارد که از لیز خوردن پاهای شما نیز جلوگیری میکنند .

آیا کفش پاشنه بلند برای دیسک کمر ضرر دارد؟ شاید برایتان عجیب باشد اما یکی از ترفندهایی که می توانید برای کفش های پاشنه بلندتان بزنید، قرار دادن آنها به مدت 30 دقیقه در فریزر است. لذا باید کفی دارای یک ضخامت خوب باشد تا بتواند قوس شدید کف کفش را پوشش داده و علاوه بر آن محل قرار گیری بند نگهدارنده را به زیر برآمدگی پا بیاورد. اگر این کار را نمی کنید، کفش های نوک هشتی را انتخاب نکنید. کفش پاشنه دار زنانه دارای رنگ بندی متنوعی است و شما با انتخاب آن ها می توانید از بیشتر رنگ ها و استایل ها لذت ببرید.

علاوه بر آن، سعی کنید از ترفندهایی که در ادامه­ی مقاله ذکر خواهد شد استفاده کنید. برخی از کفش های پاشنه بلند تنها یک بند ظریف دارند که اگر روی برآمدگی مچ قرار بگیرد، بسیاردرد آور خواهد شد. این مدل های صندل طرفداران بسیارزیادی را در فصل تابستان دارند و عموما با شلوارهای گشاد مورد استفاده قرار می گیرد. اگر قصد دارید کفش های پاشنه دار زنانه را ترک کنید، قبل از اینکار متن زیر را بخوانید، تا با مزایای این کفش ها آشنا شوید. کفی کفش و جهتی که پاشنه پا به آن سوق داده می شود تا حد زیادی می تواند روی راحتی شما تاثیر بگذارد. سیستم عصبی ما بسیار ظریف است که میتواند تا حد زیادی تحت تأثیر کفشهای ما باشد. فروشگاه نیازکو با اعطا گارانتی برگشت محصول به مدت ده روز در صورت عدم رضایت از محصول، در صدد است تا شما مشتریان گرامی نهایت رضایت را از محصول خریداریشده داشته باشید.