چگونه با کفش پاشنه بلند راحت راه برویم

کدام کفش زنانه مناسب سلامت پای شماست؟ اما باید دقت کنید که پوشیدن و راه رفتن در این نوع کفش ها مانند کفش های دیگری که پاشنه های کوتاهتری دارند نیست و باید راه رفتن مناسب با این نوع کفش های را بیاموزید تا صدمه ای به پاهای خود وارد نکنید . پوشیدن کفش پاشنهبلند میتواند در شرایط مختلف باعث بالاتر رفتن اعتماد به نفس شما گردد اما چیزی که مهم است این است که پوشیدن و راه رفتن با آنها چندان ساده نیست . توجه داشته باشید که اگر فکر میکنید کفش برای شما بزرگ است از کفی استفاده کنید و اگر کوچکتر بود آنرا قالب بزنید . کفی قابل جابجایی طول عمر کفش را افزایش میدهد به همین دلیل برخی از آنها با کفی قابل جابجایی همراه هستند. با تاریخچه و انواع کفش پاشنه دار زنانه آشنا شدیم. کفش جیر هم گزینه بسیار خوبی برای طرفداران پاشنه بلند بهحساب میآید.

این نوع بوت هم پاشنه های کوتاه و هم پاشنه های بلند دارد که پاشنه های بلند، به آنها ظاهر ویژه ای داده است. پاشنهی خوب ویژگی هایی دارد که قبل از خرید کفش باید آنها را بدانید. شاید برای شما هم پیش آمده باشد که به هنگام خرید مدل کفش زنانه پاشنه بلند دلخواهتان حسابی گیج شده باشید. فراموش نکنید انتخاب کفش نامناسب علاوه بر اینکه به پاهایتان آسیب میرساند، میتواند موجب کلافگی و بی حوصلگی شما هم شود. مجله تصویر زندگی : حتما شما هم دیده اید که در مراسم ها ابتدا همه ی خانم ها با کفش های پاشنه دارشان، جلوه می کنند، اما هنوز به وسط مراسم نرسیده، کفش ها به کناری می رود و پابرهنه می شوند، اگر می خواهید این اتفاق برای شما نیفتد، مطلب زیر را بخوانید و از راه و روش انتخاب یک کفش پاشنه بلند مناسب با خبر شوید. کفش پاشنه بلنـد هرچنـد ممکن اسـت بر خوشتیپی و جذابيت شما بيافزاید اما با توجه به عوارض بسیار زیادی که دارد اسـتفاده ی بلنـد مدتش به هيچ عنوان توصیه نمی شود.

اگر مچ پای شما بزرگ است فکر کفشهایی که بند آنها به دور مچ پا می پیچد را از سر بیرون کنید چون تمام توجه اطرافیان را به پای شما جلب میکند. راه رفتن با کفش پاشنه بلند دارای قواعد و تکنیکهایی میباشد که اگر آنها را رعایت کنیم ، نه تنها راه رفتن مانند مدلها سخت نیست بلکه تبدیل به یک لذت در شما میشود . یکی از مهمترین انتقاداتی که به این نوع کفشها وارد میشود، مربوط به سرپنجه این کفشهاست که ساختار نامناسب آنها باعث به وجود آمدن مشکلات اساسی برای پاها میشود. مشکلات گردن به علل مختلفی بسـتگی دارد که این علل ممکن اسـت به علت ساختار مهرهای ضعیف در گردن باشد و یا عادات زنـدگی فرد باعث بروز این مشکل شود.

این بهترین روش برای راه رفتن در حالت فرم طبیعی با اینگونه کفشها میباشد . منظور از کوتاه قدم برداشتن این است که لازم نیست مانند خردسالان قدمهای کوتاه بردارید بلکه منظور این است که از حالت نرمال کمی کوتاهتر باشد . سختی پوشیدن کفش پاشنه بلند به درد و خستگی حاصل از به پا کردن آن نیست بلکه نحوه صحیح راه رفتن با آن همانند مدلهایی که در قاب تلوزیون میبینید ، به شدت اهمیت دارد . اگر کفش شما کاملا اندازه پاهایتان نباشد و بزرگتر یا کوچکتر باشد نه تنها به پاهایتان آسیب میرساند ، بلکه مانع از طبیعی راه رفتن شما میگردد.