چگونه با کفش پاشنه بلند راحت راه برویم

طراحی با فرم باریک و بلند، جذابیت و وقار زنانه را نمایان میکند، ضمن اینکه پاهایتان را نیز کشیدهتر نشان میدهد. کفشهای پاشنهبلند پشتباز و به خصوص آنهایی که فقط یک بند باریک دور مچ پا دارند کفش های مناسبی نیستند زیرا با پوشیدن آنها پا مدام داخل کفش لیز میخورد و شما برای جلوگیری از لیزخوردن به پنجه پا فشار وارد میکنید. در ادامه همراه چی بپوشم باشید تا با انواع کفش پاشنه بلند بیشتر آشنا شوید. اگر خیلی به کفشهای پاشنه بلند علاقه دارید سعی کنید مدلهای مختلف با پاشنههای مختلف داشته باشید و این که هر روز، تمام مدت کفش پاشنه بلند نپوشید. پس اگر هنگام خرید کفش پاشنه بلند، کفشی را امتحان کردید و موقع پوشیدن آن احساس درد کردید بدون تردید آن کفش را کنار بگذارید.

بنابراین اگر موقع انتخاب کفش متوجه شدید که انگشت شست پا به انگشت کناری چسبیده و تحت فشار قرار گرفته آن کفش را کنار بگذارید و کفشی انتخاب کنید که برای انگشتانتان فضای بیشتری داشته باشند و همینطور اندازه پاشنه کفش ترجیحا بیش از 4 سانتیمتر نباشد. وقتی فشار روی مفصل زیاد شود، هم غضروف فشار بیشتری را تحمل میکند و هم تغذیه آن از مایع مفصلی دچار اشکال میشود، به مرور زمان این پدیده باعث بروز آرتروز مفصل زانو می شود. هر چه کفش پایدارتر و مطمئن تر باشد، احساس راحتی بیشتری خواهید داشت. جنس سخت کفش روی این برآمدگی بوجود آمده فشار می آورد. ساخته های ویتزمن رویای هر زنی در سرتاسر جهان شده و مکررا طرح های او بر روی فرش های قرمز دیده می شود. البته پاشنه غیر استاندراد بر روی سلامتی شما اثرات نامناسبی را به همراه دارد. با تکیه بر بهترین تکنولوژیساخت، لویی ویتون کفشهای راحت و با کیفیت خارق العاده ای را خلق میکند.

پوشیدن کفش های پاشنه بلند به گونه ایی باعث میشه خانوم ها با اعتماد به نفس راه برند و اون ها رو جذاب و قد بلند نشون میده. هرچند میو میو زاییده افکار دوران کودکیمیوچا پرادا است اما استایلر ها توانستند جنبه های جذاب و هنری را از دل این طرح ها بیرون بکشند. ارتفاع پاشنه می تواند متفاوت باشد اما ویژگی اصلی آن بندیست که دور مچ پا قرار می گیرد. نیازی نیست تمام کفشهای پاشنه بلند خود را که هزینه زیادی صرف آنها کردهاید، داخل کمد حبس کنید و یا دور بیاندازید چون راههای مختلفی وجود دارند که به کمک آنها میتوانید کفش مورد علاقهتان را بدون درد و ناراحتی بپوشید. این کار از ایجاد تاول و درد جلوگیری می کند، به خصوص اگر کفش هایتان نو و تنگ هستند. اگر نمیتوانید کفی مناسب با کفشهای خود پیدا کنید، حتماً مواردی را تهیه کنید که بتواند مزایای لازم را برای شما به ارمغان بیاورد اما نامرئی نیز باشد.

اما شاید بتوانیم در قرن بیستویکم این سنت را پایان دهیم؛ زیرا حالا وقت آن رسیده و احتمالاً روشن شده است که قدرت یک زن ربطی به ارتفاع پاشنۀ کفشش ندارد. البته خوشبختانه نکاتی در این مورد وجود داره که آسیب وارده به پاهاتون رو کمتر می کنه. البته به گفته دکتر لورین، متخصص امراض پا، شاید پوشیدن کفش تنگ و پاشنه بلند باعث به وجود آمدن پینه شست پا نشود اما قطعا آن را تحریک و تشدید میکند. بله باید هم تعجب کنید اما علت این کار چه بود؟ این منجر به گرفتگی عضلات می شود که ممکن است در طول حاملگی تشدید شود.