چگونه در خرید آنلاین، سایز کفش را درست انتخاب کنیم؟

اگر قصد امتحان برند جدیدی را دارید که آن را تا به حال امتحان نکردهاید، محصولی را به عنوان سفارش آزمایشی ثبت کنید که قیمت مناسبی دارد. در این میان اما فروشگاههای کفش به دلیل تصور بسیاری از افراد که مایل به لمس و بررسی کفش در هنگام خرید هستند،تا کنون به پتانسیل کامل نرسیدهاند؛ هر چند این تصور در سالهای اخیر تغییر کرده و فروشگاههای آنلاین کفش هم رفته رفته با استقبال مناسبی از سوی کاربران مواجه شدهاند. به منظور اجتناب از هرگونه ناسازگاری، هنگام خرید از این سایت یا سایتهای مشابه، اطلاعات محصول را بررسی کنید تا سایز متناسب کفش را بیابید. در این زمینه تحقیق کرده و انواع کفش را از نزدیک بررسی نموده است. حتی فشاری سطحی و کم در قسمت پا میتواند از جریان طبیعی خون جلوگیری کرده و باعث تغییرِ شکل پا شود. جزییات برای ما مهماند؛ در دنیای شتابزدهای که ما را احاطه کرده است، مدیسه از شما دعوت میکند تا مکث کنید، برندها و محصولات برتر و خاص را بیشتر بشناسید و با خرید از بین آنها با سلیقهی شخصیتان، از سبک متمایز خود و کودکتان، فضای خانه و محل کارتان و …

فاصلهی بین دو نقطه را با خطکش اندازه بگیرید. گاهی اوقات، سایز پای افراد، بین دو سایز استاندارد قرار میگیرد. پیادهروی از فروشگاهی به فروشگاه دیگر میتواند کاری طاقتفرسا باشد که وقت و انرژی زیادی از شما میگیرد. متوسط سایز کفش طی چندین دهه در تمام دنیا تغییرات زیادی داشته است. بنابراین، در لحظه خرید، اطمینان حاصل فرمایید که تمام جزئیات کفش را مطالعه کردهاید. در صورتی که کفش مناسب یا سایز شما نباشد، میتوانید به موقع آن را تعویض نمایید. اگر روی پای برجستهای دارید ، کفشی برگزینید که زیپش در کنار، جلو یا قسمتی از پاشنهی پا قرار داشته باشد: یا وقتی پای شما پهن است، توصیه میکنیم از کفشهای نوکتیز یا کفشهای دارای درز در پهنترین قسمت کف پای خود اجتناب کنید. توجه به مدل کفشی که انتخاب میکنید بسیار مهم است.

حال فکر میکنید در ۵۰ یا ۱۰۰ سال آینده چه اتفاقی خواهد افتاد؟ همچنین بخوانید: از “مد آهسته” چه می دانید؟ فروشگاه اینترنتی بانی مد فعالیت خود را در زمینه پوشاک به صورت تخصصی از سال ۱۳۹۳ آغاز نمود و با تلاشهای بی وقفه ضمن تنوع بخشیدن به انواع محصولات و همکاری با معتبرترین برندهای دنیا (جین وست، ساموئل و کوین، بالنو، جوتی جینز)، کیفیت اجناس خود را به میزان قابل توجهی افزایش داده که رضایت اکثریت مشتریان گرامی گواه بر این ادعاست و این رضایت پشتوانه استواری است که نیل به اهداف تدوین شده را در بلند مدت محقق میسازد. اگر سوالی داشتید بی درنگ با بخش پشتیبانی تماس بگیرید. همچنین اگر به دنبال کفش گرم زمستانی با خز هستید، اندازه بزرگتر را انتخاب کنید زیرا پای فشرده خیلی سریع سردتر میشود. کفشهای نوک تیز باید به اندازهی بزرگتر انتخاب شوند زیرا خود مدل این کفشها، کمی کوچکتر از سایز معمول است.

در طول تابستان، پاها اغلب متورم و گاهی بزرگتر میشوند. طول پای خود را اندازه بگیرید، از پاشنه تا نوک شصت بزرگ را با خط کش اندازه بگیرید. سایز پای فرد در طول زمان تغییر میکند. کارشناسان پشتیبانی برای حل مشکلات و به صورت آنلاین و تلفنی در خدمت شما هستند. توجّه به این نکته ضروری است که هیچ استانداردی در جهان برای سایز کفش وجود ندارد. ذکر این نکته ضروری است که هیچ استاندارد جهانی منحصربهفردی برای سایز کفش وجود ندارد. همچنین برای علاقه مندان و فعالان حوزه مد و فشن مجله اینترنتی دلیچیمگ راه اندازی شده است. دیجیاستایل ، پس از تجربهی موفق فروشگاه اینترنتی دیجیکالا به صورت تخصصی پا به عرصه مد، پوشاک و سبک زندگی گذاشت تا همان تجربهی شیرین، در قالبی نو تکرار شود. فروشگاه اینترنتی استایل برتر یکی از بزرگ ترین و جامع ترین مراکز آنلاین عرضه کیف و کفش با کیفیت است.