چگونه کفش پاشنه بلند مناسب با لباسمان را انتخاب کنیم؟

این تغییر غیر طبیعی در وضعیت پا باعث میشود که عضلات خم کننده لگن بیشتر کار کنند تا بدن به جلو حرکت کند. ۳- پوشیدن کفش پاشنهبلند به مرور زمان عضلات پشت ساق پا را جمع میکند. استفاده از کفش پاشنه بلند به طور مداوم چه بلایی بر سر شما می آورد؟ کفش باید دارای کفی مناسب باشد تا قوس طولی و عرضی پا را حفظ کند و پنجههای پا نیز تحت فشار نباشند چرا که در طولانی مدت باعث انحراف انگشت شست پا میشود که نوعی بیماری محسوب میشود و در سنین کهنسالی دردهای شدید در ناحیه مفصل شست پا ایجاد میکند که در بعضی مواقع با عمل جراحی میتواند اصلاح شود.افرادی که به این مدل کفش علاقمند هستند بهتر است نیمی از روز کفشهای راحت بپوشند و یا کفش های پاشنه بلند را به طور متناوب با کفش های کتانی و کفش های پاشنه کوتاه بپوشند تا پایشان آسیب کمتری ببیند.

کفیهایی که هر روز از آنها استفاده میکنید را باید هر سه ماه یکبار تعویض کنید زیرا میتوانند شکل خود را از دست بدهند. در دهۀ ۱۹۸۰ که تعداد بیسابقهای از زنان به مشاغل یقهسفید راه یافتند، بالارفتن از پلکان ترقی شرکتها در اجتماع، پسندیده نبود؛ زیرا میتوانست جذابیت زن را از بین ببرد. اما شاید بتوانیم در قرن بیستویکم این سنت را پایان دهیم؛ زیرا حالا وقت آن رسیده و احتمالاً روشن شده است که قدرت یک زن ربطی به ارتفاع پاشنۀ کفشش ندارد. با چنین تبلیغات منفیای روشن است که چرا حتی وقتی قامت مردانه در دهههای اول قرن بیستم اهمیت فرهنگی فراوان یافت، باز هم کفش پاشنهدار نتوانست در لباسهای مردانه جایی پیدا کند.

با خرید یک محصول مناسب و استاندارد از سلامتی خود محافظت خواهید کرد. انتخاب این کفش ها در فصلهای گرم از این جهت اهمیت دارد که به خنک ماندن پای شما کمک میکند بنابراین اگر شما از آن دست مادرانی باشید که در دوران بارداری با افزایش دمای بدن روبهرو میشوید، میتوانید از این بابت آسوده باشید که با پوشیدن صندل بخشی از گرمای هوا را از خود دور میکنید. دقت کنید برای انتخاب صندل هم سراغ صندل های تخت با دست کم 2 تا 3 سانت پاشنه بروید و استانداردهای لازم را برای کفش تان رعایت کنید. بنابراین همین الان در جاکفشی را ببندید و از داشتن کفش های تخت و زیبای خود تا بعد از دوران بارداری لذت ببرید. اما باید قدرت نه گفتن را در این چند ماه بیشتر از همیشه به کار بگیرید و به این کفش های براق و خوشرنگ نه بگویید. الکساندر پاپ که در سالهای ابتدای این قرن مینوشت، فهرستی از قواعد لباسپوشیدن در باشگاههای مردانه را جمعآوری کرده است.

پاشنه بلندهای ترنسپرنت: این آیتمها شفاف یا ترنسپرنت هستند که از سال 2018 توجهها را به خودشان جلب کرده و در 2019 به عنوان یک کفش ترند وارد کمدهای ما شدند. طبق آن چیزی که گفتیم شیکترین مدلهای کفش پاشنه بلند دخترانه و زنانه ۲۰۲۰ – ۹۹ را از میان جدیدترین طرح ها، به همراه عکس های ژورنالی شان در این قسمت از سایت دونقطه برای شما جمع آوری کرده ایم. هنگام انتخاب کفش، سعی کنید از انتخاب کفشهایی که در قسمت انگشتان پا تنگ هستند، خودداری کنید و در عوض با کفشهای پهنتر راه بروید. نظر عموم دربارۀ فاجعۀ کن، یعنی جلوگیری از ورود چند زن میانسال با کفشهای این سنوسال نرسیده بودند، بعید بود چنین کفشهای معقولی بپوشند و بیخیالِ این شویم که چه دستاوردها و روابطی آنها را به جشنواره کشانده بود.