چگونه کفش پاشنه بلند مناسب با لباسمان را انتخاب کنیم؟

در این مطلب به بررسی موضوعاتی از پیدا کردن کفشهای مناسب گرفته تا اصلاح وضعیت بدنی و قدم زدن می پردازیم، با ما همراه باشید. پوشیدن آن و قدم زدن با آن ها در اطراف خانه باعث می شود پاهایتان به آن عادت کند. این میتواند در افرادی که مرتباً پاشنه دار میپوشند رخ دهد و باعث ایجاد درد در اندام تحتانی بدن شود. در آن زمان، زنان تمایل داشتند تا از عناصر مردانه در مد و ظاهر خود استفاده کنند به طور مثال موی کوتاه و استفاده از کلاه انتخابی شیک بین بانوان تلقی میشد، به همین دلیل استفاده از کفشهای پاشنه بلند به سرعت بین آنها رواج پیدا کرد؛ با این تفاوت که پاشنه کفش زنان نازکتر، بلندتر و تجملیتر طراحی میشد.

هرچند یک پنجم آدمها میگویند فقط ده دقیقه میتوانند آن را تحمل کنند. آیا برایتان پیش آمده که یک جفت کفش پاشنه بلند ارزان قیمت در ویترین ببینید و وسوسه شوید آن را بخرید؟ مفصل هایی که به شدت نرم و لغزنده شده اند بیش از همه به حمایت کافی نیاز دارند زیرا این شل شدگی و افزایش دامنه حرکت سبب تحت فشار قرار گرفتن اعصاب مجاور آنها می شود که به کمر دردها و درد لگن ناشی از بارداری شهرت دارد. كفشهای پاشنه بلند اگر بیش از 3 سانتیمتر ارتفاع داشته باشند باعث میشوند مفاصل مچ پا و مفصل ران در حین ایستادن و نیز راه رفتن در حالت طبیعی خودش نباشد و در نتیجه عضلات بیش از حد مورد حركت بوده و حرکت مفاصل نیز افزایش یابد. زمانی که شما مانتو بلند می پوشید بیش تر از این که شلوار شما دیده شود ، کفش ها در مرکز توجه خواهند بود، به همین دلیل نیز باید برای انتخاب آن وقت بیش تری گذاشته شود .

نکته بعد این که باید آرام تر راه بروید و عجله نکنید، گام های کوچک بردارید و روی درست راه رفتن تان تمرکز کنید. راحت و هماهنگ گام بردارید. کفش پاشنه بلند پهن جدید طوری طراحی شده که پای بانوان در آن احساس راحتی کند و راحت در مراسم و مهمانیهای دورهمی بتوان با آن راه رفت و با مهمانها معاشرت کرد. اما بیشتر خانم ها استرس دارند که چگونه با کفش پاشنه بلند خود براحتی راه بروند که خوشبختانه با کمک این مقاله وان هو می توانید روش راه رفتن با کفش پاشنه بلند را براحتی یاد بگیرید. آیا راه رفتن با کفش پاشنه بلند برایتان سخت است و به خاطر پاشنه نمی توانید به خوبی راه بروید؟ به همین خاطر است که توصیه می کنیم قبل از خرید کفش پاشنه بلند، حتما آن را بپوشید و چندین قدم بردارید و ببینید که واقعا با آن ها راحت هستید و می توانید به خوبی قدم بردارید یا نه؟

اولین چیزی که باید رعایت کنید این است که در یک مسیر مستقیم گام بردارید، در ذهنتان یک خط مستقیم ترسیم کنید و سعی کنید در امتداد همان خط گام بردارید. یک کفش زیبا با تلفیقی از پلاستیک شفاف و چرم با طراحی پوست مار از برند کلوین کلین. هنر برند جیمی چو در تولید مدلهای ظریف و خاص است که در این نمونه هم میبینید. مدلهای ظریف و زنانه اینچنینی را در رنگهای روشن و جذاب تهیه کنید تا در استایلتان تغییری زیبا و جذاب ایجاد کند. در ستون مهرهها هم صدمه ایجاد شده و از حالت طبیعی خارج میشود.