چگونه کفش پاشنه بلند مناسب با لباسمان را انتخاب کنیم؟

پس از یک روز طولانی استفاده از این کفش های نا مناسب، احتمالا باعث ایجاد درد در پای شما می شود. زملنی که به مدت طولانی کفش پاشنه بلند به پا می کنید در وسط مهمانی یا مراسمات نا خودآگاه احساس خستگی و درد خواهید کرد در چنین مواقعی اکثریت کفش را از پای خود در می آورند که کار اشتباهی است چون باعث ورم بیشتر پا می شود و زمانی که مجدد قصد پوشیدن کفش را دارند به سختی آن را به پا کرده و درد بیشتری را حس می کنند. این یکی از مهمترین عوارض کفش پاشنه بلند است. از اینگونه کفش در مهمانیها به دلیل زیبایی، بیشتر استفاده میشود. ” علاوه بر این، در بعضی برند ها انگشتان از انگشت بزرگ پا جدا شده اند که با موقعیت طبیعی پاها هنگام راه رفتن تضاد دارد.

درد دورهای در انگشتان پا میتواند تومور را تحریک کند. که میتواند بسیار دردناک باشد. اگرچه همه پاشنه های بلند مسئله ساز می شوند، پاشنه های بسیار نازک بسیار خطرناک هستند. پا کردن کفش پاشنه بلند را به حداقل برسانید. ممکن است دریابید که بخش هایی از پای شما از کفش پهنتر و عریض تر است. ۵ – استفاده از نیم کفی های ارتوپدی راه دیگر است که در داخل کفش قرارمی گیرد و به این ترتیب پوشیدن کفش پاشنه بلند برای شما راحت تر خواهد شد. برای باریک تر و ظریف تر نشان دادن اندام افراد، خصوصاانرادی که کوتاه تر و چاق تر از دیگران هستند بسیار موثر است.

پاشنه ای که کیفیت خوبی داشته باشد از کمردرد یا پیچ خوردگی پا جلوگیری می کند. همچنین در سطوح ناهموار هم کاراریی خوبی دارد. اگر این کفش ها را با لباس مناسب نپوشید، نتیجه خوبی نخواهد داشت. قبل از خریدن کفش جدید، طول و عرض پای خود را به شیوه حرفه ای در انتهای روز وقتی که ایستاده اید اندازه بگیرید. برای اینکه هم به علاقه خود احترام بگذارید و هم به سلامت بدنتان، برای جلوگیری از عوارض کفش پاشنه بلند ساعتی مشخص و محدود را به این زیبایی شگفتانگیز خودتان اختصاص دهید. این کفی های شفاف، خود را با فرم های مختلف پا وفق می دهند، از لیز خوردن شما جلوگیری می کنند و هم چنین شما می توانید بارها از آن استفاده کنید.

این کفشها از محبوبیت بالایی برخوردار هستند به گونهای که هر مدل از آنها را پای بسیاری از فرهیختگان و افراد سرشناس جهان دیدهاید یا این افراد راجع به این کفش نظری دادهاند. با انواع عوارض کفش پاشنه بلند آشنا شدیم. اگر کفشهای پاشنه بلند دوست دارید و نمیتوانید آنها را کنار بگذارید، جفتی را انتخاب کنید که قسمت جلوی کفش نیز یک لژ داشته باشد. من به دنبال اجزایی مانند گل میخ، توری یا بند هایی هستم که کفش های مسطح را زیباتر جلوه دهند. اگر موقع راه رفتن پا به چپ و راست خم میشود و راحت توی کفش نمینشیند، سراغ مدل دیگری را بگیرید.