چگونه کفش پاشنه بلند مناسب با لباسمان را انتخاب کنیم؟

علاوه بر این، با پوشیدن این نوع کفش، پا ها هنگام حرکت چرخش طبیعی ندارند زیرا پای شما به صورت مستقیم و بدون خم شدن حرکت می کند. ۴- فشار روی اعصاب بین انگشتان پا و تحریک دایمی آنها باعث تورم و رشد غیر طبیعی اعصاب شده که به نرومای مورتون معروف است. کفش هایی با پاشنه بلندتر از 7 سانت راه رفتن رو مشکل می کنند، و هر چقدر هم که با اون ها راحت باشید، فشار زیادی رو به کمر، زانو و مچ پای شما وارد می کنند. انگشتهای پا رو فراموش نکنید، اون ها هم باید فضای کافی داشته باشند.

کفش های پامپز (Pumps) که می توانید خیلی ساده به آنها کفش پاشنه بلند هم بگویید، خیلی شبیه کفش سوزنی هستند. در این مقاله به بررسی همه کفش هایی پرداختیم که می توانید آن را به همراه مانتوی بلند بپوشید و استایل جذابی را برای خود بسازید. در این مقاله میخواهیم به بررسی فواید کفش پاشنه بلند از نظر جسمی بپردازیم. در پاشنهی این کفشها نیز باید از متریالهایی استفاده شود که قدرت بسیار بالایی در برابر تحمل وزن داشته باشند. کفش های پاشنه 7 سانتی، کفش های کلاسیک محسوب می شند و برای مهمانی ها و حتی سرکار رفتن قابل استفاده هستند. زمانی که با پاشنه بلند راه میروید بدنتان را خم نکنید. یک جفت بوت پاشنه بلند زیبا شما را به روز میکند و پاهای شما را در روزهای سرد گرم و خشک نگه میدارد.

کفش های پاشنه بلند برای خانم ها همیشه خاص و زیبا هستند. 3. کفش جلو باز و پاشنه بلند بدن شما را باریکتر و زیباتر نشان میدهد. امروزه کفشهای پاشنه بلند از پاشنههایی به طول 3.8 سانتیمتر که به سم گربه معروف هستند تا پاشنه های میخی 13 سانتیمتری و حتی بلندتر نیز ساخته میشوند. طول پاشنه این کفش ها در آن زمان بسیار بلند بود و نوعی از کفش با ۷۵ سانتی متر پاشنه نیز در بین آن ها دیده شده است. اگر در طول روز از کفشهای پاشنهدار استفاده میکنید بهتر است به دنبال کفشهایی با ارتفاع کم و با ضخامت لژ بیشتر بروید. هنگامی که فصل در حال تغییر است، آنها بهترین مدل کفش برای استفاده با لباسهای بین فصلی هستند. برندهایی بهترین هستند که راحتترین و امنترین آیتمها را در کنار ظاهر شیک میسازند تا آسیب کمتری به سلامتی کمر و پاهای شما وارد کنند. اما کفش های نوک تیز جای به مراتب کمتری نسبت به انواع دیگر دارند.

پاشنه های مخروطی پاشنه هایی ضخیم و محکم هستند که معمولا روی مدل هایی با نوک باریک و ظریف قرار می گیرند .همچنین پاشنه های مخروطی را می توان برای انواع کفش پاشنه بلند استفاده کرد ، این مدل از پاشنه ها می تواند در ارتفاع های مختلف وجود داشته باشند. از این نظر میتوان گفت در انتخاب متریال تولید کفشها، نوع ست کردن آنها نیز تاثیرات چشمگیری خواهد داشت. با لباس رسمی اداری، لباس مهمانی، پیراهن عصرانه یا شلوار جین خیلی راحت ست می شود. مطالعات نشان داده است که کفش های پاشنه بلند فشار اضافی را روی سطح کف پا یا کف پا ایجاد می کنند ، که می تواند منجر به متاتارسالژیا (گودی درد پا) ، استرس بیش از حد بر روی مفاصل پا و پینه های دردناک شود. این عدم تعادل می تواند منجر به مشکلاتی مانند درد زانو ، درد پاشنه پا (ورم کف پا) و انگشتان چکشی شود.