چگونه کفش پاشنه بلند مناسب با لباسمان را انتخاب کنیم؟

این نوع مراحل میتوانند فشار بیشتری به مفاصل زانو وارد کنند که ممکن است منجر به آرتروز شود، فرسایش غضروف بین استخوانها، باعث مالش استخوانها بر روی یکدیگر از جمله عوارض کفش پاشنه بلند است. کافیست با بی توجهی برای شب عروسی که در یک باغ مملو از چمن دعوتید از این کفشها استفاده کنید تا پاشنه نازکتان هر چند قدم یکبار در چمن و گل فرو برود، یا با بی احتیاطی از روی پلی رد شوید که بین نردههای آهنی آن فواصلی وجود دارد. ۴- فشار روی اعصاب بین انگشتان پا و تحریک دایمی آنها باعث تورم و رشد غیر طبیعی اعصاب شده که به نرومای مورتون معروف است. اگر این شرایط در حین انجام فعالیتهای که جنبش بیشتری دارید ادامه پیدا کنند، باعث رگ به رگ شدن پاهایتان میشوند. شاید مهم ترین دلیل فلسفه پوشیدن کفش پاشنه بلند در خانم ها این باشد که آن ها دوست دارند توجه مردان را به سوی خود جلب کنند.

در عصر زندگی امروز کفش های پاشنه بلند، یکی از مهم ترین ابزارها برای زیبایی پاهای زنان بوده است. در چه ساعاتی از روز کفش پاشنه بلند بخریم؟ میتوانید از کمدا کمک بگیرید. 2. 2. اگر لباس طرح دار میخواهید بپوشید بهتر است کفش شما تک رنگ باشد و اگر لباس شما تک رنگ است میتوانید با کفش پاشنه بلند طرح داری لباستان را ست کنید، تا زیباتر به نظر برسید. قبل از پوشیدن کتانی پاشنه دار خود قسمتهایی از پا که مستعد تاول است را با دئودورانت بپوشانید. مخصوصا در خانم هایی که به ظاهر خود اهمیت زیادی می دهند.

اگر به دنبال کفی مناسب برای این نوع کفشها هستید، کفیهای چرمی و لاستیکی، به کفیهای پلاستیک فشرده و چوبی ترجیح داده می شوند. از چه زمانی زنان به این نتیجه رسیدند که با کفش پاشنه بلند زیبا تر به نظر می آیند؟ به خصوص بانوان که سعی می کردند با پاپوش های زیبا و رنگی، توجه دیگران را به خود جلب کنند. اگر پاهایتان در کفشهای پاشنه بلند عرق میکند میتواندی قبل از استفاده از این کفشها مقداری پودر تاک (پودر بچه) داخل کفش بریزید تا تمام رطوبتها را به خود جذب کند. کفشها باید دارای کفی مناسب باشد تا قوس طولی و عرضی پا را حفظ کند و پنجههای پا نیز تحت فشار نباشند؛ زیرا در طولانی مدت باعث انحراف انگشت شست پا میشود و این نوعی بیماری جدی در مفاصل و در کل پا میشود که در سنین کهنسالی دردهای شدید در ناحیهی مفصل شست پا ایجاد میکند که به احتمال قوی کار پاکنندگان را به جراحی میکشاند.

حتی اگر درد زیادی را تجربه میکنید و میخواهید برای مدت کوتاهی کفش پاشنه دار خود را در بیاورید هرگز این کار را نکنید. فشار طولانی مدت به استخوان های پا حتی می تواند منجر به شکستگی شود. حتی کسانی که تیپ خیلی خوبی ندارند یا موقعیت مالی شان خوب نیست سعی می کنند با پوشیدن کفش پاشنه بلند، ایراد ها و کم و کاستی های خود را بپوشانند. اگر مطمئن نیستید که تمام شب را با کفش پاشنه بلند دوام میآورید تعدادی چسب زخم همراه خود داشته باشید تا در صورت ایجاد درد و تورم آنها را به روی قسمتهای آسیب دیده قرار دهید. راه بعدی که برای بزرگ شدن کفش ها وجود دارد این است که جوراب های نم دار با کفش بپوشید و یا اینکه تعدادی روزنامه خیس کرده و داخل کفش بگذارید وقتی کفش نم دار باشد جا باز می کند.