چگونه کفش پاشنه بلند مناسب با لباسمان را انتخاب کنیم؟

همچنین، لازم است بدانید انواع کفش مردانه و زنانه اورجینال و همچنین، بوت و نیم بوت برند تیمبرلند انتخاب مناسبی برای انواع شلوارها هستند. وقتی میخواهید کفش مناسب را برای این شلوار انتخاب کنید لازم است بدانید ست کردن شلوار تا مچ پا با کفشهای بلند (بوت، کفش لوفر و غیره) بهترین انتخاب است. جالب است بدانید در سال 2015 در میان شرکت کنندگان در آموزش هواپیمایی کره جنوبی، زنانی که برای مدت طولانی از کفشهای پاشنه بلند استفاده کرده بودند نتوانستند به خوبی از عهدهی کار بر بیایند، زیرا به علت ساییدگی بیش از حد در پاشنهی پاهایشان، تعادل پاها را از دست داده بودند و قادر نبودند تمام نکات آموزشی را به خوبی اجرا کنند. برداشتن این ناخنها، زمانی که پزشک از ابزار تیزی برای این کار استفاده میکند، درد شدیدی خواهد داشت. کفشهای پاشنه دار به سه نوع پاشنه کوتاه با پاشنه نزدیک 6 سانتیمتر، پاشنه متوسط با پاشنه نزدیک 8.5 سانتیمتر و پاشنه بلند با پاشنه بیشتر از 8.5 سانتیمتر تقسیم میشوند.

امروزه کفشهای پاشنه بلند طرح دار و زیبایی هستند که از جنس های مختلف تولید میشود، که قیمت پایین این نوع کفشها باعث میشود به سمت آنها کشیده شوید. کفش های جیر و چرمی رو انتخاب کنید.از اونجا که این جنس کفش ها از مواد انعطاف پذیری ساخته شدند، به راحتی قالب پای شما رو می گیرند. اگر قرار است ساعات زیادی پا در کفش بماند پس سلامتی و راحتی پا اولویت خرید شما را تشکیل میدهد. شلوارهای مام استایل، مظهر راحتی هستند. شلوارهای تا مچ پا با مدلهای متنوعی از کفشها ست میشوند. برای رفع این مشکل، کفشهای پاشنهدار (با پاشنههایی کمتر از پنج سانتی متر) مفید به حساب میآیند. درست مانند بقیه دیگر قطعات لباستان، هماهنگی کفش با شلوار شما به تعادل بسیار وابسته است.

اگر میخواهید لباس ورزشی بپوشید، میتوانید لگ را با یک مدل کفش یا کتونی برند پوما ست کنید. شما میتوانید محصولات timberland اصل را از سایت نمایندگی آن با قیمت مناسب تهیه کنید. کفشهای آکسفورد نیز با الهام از لباسهای مردانه، ظاهر زیباتری به شما میدهند. کفش های پاشنه بلند یا مجلسی دارای شکل و طراحی خاصی هستند که زیبا به نظر می رسند. برای سرکار رفتن و مواقعی که لازم است ساعت های زیادی راه بروید از کفش پاشنه کوتاه استفاده کنید. راه رفتن در خانه با بیرون خیلی فرق دارد. کفش هایی که دارای پاشنه ای بین 3 الی 5 سانتی متر هستند، از قوس و شکل پا حمایت کرده و برای راه رفتن مناسب تر هسنتد. کدام کفش پاشنه بلند را انتخاب کنم؟ بسته به اینکه بخواهید تیپ روزمره یا رسمی داشته باشید، میتوانید کفشهای متنوعی را با این شلوار ست کنید. بهترین کفشهایی که میتوانید انتخاب کنید شامل چکمههای تا مچ پا، کفش پاشنه بلاک، کفش میول و کفش نوکتیز پاشنهدار هستند.

در فروشگاه قبل از خرید، با کفش های خود راه بروید. وقتی از لباسهایی که دارید خسته شدهاید یا برای نحوه لباس پوشیدن، به دنبال الهام گرفتن هستید، این روش به شما کمک میکند که ترکیبهای مختلفی از لباسها را در نظر بگیرید و درنتیجه ترکیبهای جدیدی در این مورد به ذهنتان برسد. حتما متوجه شدهاید که پوشیدن کفش پاشنه بلند بدن را به سمت جلو متمایل میکند و این مساله باعث نامتعادل شدن بدن و غیرحرفهای شدن ژست بدن شما خواهد شد و به نظر خواهید رسید که قوز کردهاید و در حال زمین خوردن هستید. پس حتما توجه داشته باشید که برای کجا و چه موقعیتی از این کفشها استفاده میکنید. چرا باید از کفشهای پاشنه بلند راحت استفاده کنیم؟ باید توجه داشت که پیاده روی معمولا یک ورزش خوب تلقی می شود، اما این موضوع در مورد را پیاده روی با کفش های پاشنه بلند صدق نمی کند.