کاربرد و مزایای کفی کفش پاشنه بلند چیست؟

توی این مقاله نکات مهمی در مورد نحوه ست کردن مانتوی کتی برای استایل رسمی و اسپرت گفتیم اگه میخوای عید حسابی خوش تیپ و جذاب بشی حتما بخونِش کلی هم عکس برای ایده گرفتن براتون گذاشتیم. اسپورت پوش ها میتونن مانتوهای کتی رو در رنگ های مختلف با شلوار جین اسکینی یا شلوار مام استایل بپوشن و مطمئن باشن که حسابی خوش تیپ و خوش پوش شدن. برای اینکه به این استایل رنگ و جلوه بدید میتونید اکسسوری های این ست رو تیره تر یا روشن تر از رنگ اصلی انتخاب کنید. برای مثال، با انتخاب مانتویی رسمی و برش دار میتونید تیپی رسمی داشته باشید. هر گلی خاری دارد و کفش پاشنه دار زنانه نیز معایبی دارند. بسیاری از این قشر را دیدهایم که، ترجیح میدهند برای میهمانی و محل کار خود از کفش های پاشنهدار استفاده کنند؛ اگر شما نیز به این نوع از کفشها علاقه دارید، بهتر است همراه کروکو باشید؛ در این مقاله راهنمای خرید کفش زنانه پاشنه دار را برای شما جمع آوری کردهایم؛ امیدوار هستیم بعد از مطالعه این مطل انتخاب درست و راحتتری داشته باشید.

این استایل برای مهمانی، جشن و دورهمی های خانوادگی و دوستانه مناسب است. اگه طرفدار استایل رسمی هستید مانتوی کتی انتخاب هوشمندانه ای است. اگه طرفدار صندل هستید و دوست دارید اونُ با مانتو کتی ست کنید میتونید از شلوار جین سه ربع یا شلوار پارچه ای سه ربع کمک بگیرید. یکی از روشهای پوشیدن مانتو کتی و ترتیب دادن استایلی رسمی با اون تک رنگ پوشیدنِ که بهش مونوکروم میگن. مانتوهای رنگ روشن برای مجلس بسیار مناسب هستند مخصوصا اگر بلند و کار شده باشند، مانتوهای آستین کلوش و بلند وقتی با کفش پاشنه بلند ست شوند استایل فوق العاده ای به شما میدهند. برای انتخاب رنگ هم میتونید رنگ کفشتونُ با رنگ کت ست کنید ولی دیگه کیفُ با این دو تا ست نکنید. این در حالی است که کفشهای لژدار برای راه رفتن بر روی سطوح مرطوب و لیز، مناسب هستند.

1. کفشهای پاشنه بلند با لژ نازک ساق پای شمارا ظریفتر نشان میدهد و باعث می شود اندامی کشیدهتر داشته باشید. کفشهای پاشنه بلند به دلیل پاشنه باریک و بلندی که دارند، ستون فقرات و کمر شما را تحت تأثیر قرار میدهند. کفش باید دارای کفی مناسب باشد تا قوس طولی و عرضی پا را حفظ کنـد و پنجههای پا نیز تحت فشار نباشنـد چرا که در طولانی مدت باعث انحراف انگشت شسـت پا میشود که نوعی بيماری محسوب میشود و در سنین کهنسالی دردهای شدید در ناحیه مفصل شسـت پا ایجاد میکنـد که در بعضی مواقع با عمل جراحی میتوانـد اصلاح شود.افرادی که به این مدل کفش علاقمنـد هسـتنـد بهتر اسـت نیمی از روز کفشهای راحت بپوشنـد و یا کفش های پاشنه بلنـد را به طور متناوب با کفش های کتانی و کفش های پاشنه کوتاه بپوشنـد تا پایشان آسیب کمتری ببينـد. برای حفظ تعادل در هنگام پوشیدن کفشهای پاشنه بلند، فشار زیادی به عضلات و ماهیچههای ساق پا وارد میشود که حتی میتواند باعث رگبهرگ شدن این ماهیچهها نیز بشود.

قطعا چند ساعت پاشنه بلند پوشیدن در محیط اداره یا چند ساعت راه رفتن با این کفشها در خیابان طاقت فرسا است، خصوصا اگر بخواهید این کار را برای چند روز متوالی تکرار کنید. درواقع روایت ها اشاره به این موضوع دارند که سرداران پارسی برای ایتسادن روی اسب و تیراندازی از اسب پاشنه بلند استفاده می کردند. آیا در هنگام انتخاب کفش برای پوشیدن با سبکهای مختلف شلوار، گزینههای درست یا غلط وجود دارد؟ ۱. با وجود عجیب بودن این راهکار، چسب زدن انگشتها یکی از توصیههای مفید و کاربردی است. اگر میخواهید کمی متنوعتر باشد، یکی از محصولاتی را که دارای طراحیهای سرگرم کننده هستند، تهیه کنید. این در حالی است که کفش راحتی تمام وزن بدن شما را حمل می کند و زمانی که کفش پاشنه بلند پای شما باشد، این وزن روی پاشنه کفش شدید و غیر قابل کنترل می شود. کفش پاشنه بلند استایل شما رو تکمیل میکنه پس ازش غافل نشید.