کفش دخترانه پاشنه بلند عکس کفش پاشنه بلند قرمز

کفش پاشنه بلند یکی از ملزومات مجالس، مهمانی ها عقد و عروسی است. این نوع کفش ها استایل متفاوتی را به خانم ها میدهد . مجله تصویر زندگی : حتما شما هم دیده اید که در مراسم ها ابتدا همه ی خانم ها با کفش های پاشنه دارشان، جلوه می کنند، اما هنوز به وسط مراسم نرسیده، کفش ها به کناری می رود و پابرهنه می شوند، اگر می خواهید این اتفاق برای شما نیفتد، مطلب زیر را بخوانید و از راه و روش انتخاب یک کفش پاشنه بلند مناسب با خبر شوید. با تاریخچه و انواع کفش پاشنه دار زنانه آشنا شدیم. کریستین لوبوتین (طراح مشهور کفش زنانه): من از ایدهی طبیعی متنفر هستم.

ایرنا شایک (مدل): من از ۱۰ سالگی عاشق کفش پاشنه بلند بودم، با اینکه برای همکلاسیهایم بسیار خندهدار بود. بسیاری از خانمها در سودای پوشیدن کفشهای پاشنه بلند با طرحهای مختلف و رنگارنگ هستند. علاوه بر این، کفش های مسطح می توانند با لباس های مختلف مثل، دامن، و شلوار جین زیبا تر دیده شوند. نه تنها به این خاطر که راحت و با دوام است بلکه به این دلیل که در طیف وسیعی از رنگ ها و سبک ها در دسترس هست و به راحتی با هر لباس و مناسبتی مطابقت دارد. مطالعات نشان داده است که کفش های پاشنه بلند، علت اصلی فرو رفتن ناخن ها در گوشت پا هستند.

هنگام راه رفتن با کفش پاشنه بلند در ذهنتان یک خط مستقیم تصور کنید و سعی کنید بر روی این خط فرضی مستقیم راه روید . کافی است کفش دلخواهتان را در این سایت پیدا کنید و سفارش دهید تا آن را درب منزل تحویل بگیرید. حین راه رفتن با این کفشها باید ابتدا پاشنه کفش را بر زمین گذاشته و بعد آرام پنچهی پا را بگذارید . پوشیدن کفش پاشنهبلند میتواند در شرایط مختلف باعث بالاتر رفتن اعتماد به نفس شما گردد اما چیزی که مهم است این است که پوشیدن و راه رفتن با آنها چندان ساده نیست . پاشنه های مخروطی پاشنه هایی ضخیم و محکم هستند که معمولا روی مدل هایی با نوک باریک و ظریف قرار می گیرند .همچنین پاشنه های مخروطی را می توان برای انواع کفش پاشنه بلند استفاده کرد ، این مدل از پاشنه ها می تواند در ارتفاع های مختلف وجود داشته باشند.

وجود بند باعث راحتی بیشتر شده و راه رفتن با آن را آسان می کند. معمولا کفشهایی با جنش تلقی ساده را به راحتی میتوان با انواع لباس ست کرد که شاید به همشن خاطر در بین بانوان دارای محبوبیت است. لازم نیست بهطور کامل این کفشها را کنار بگذارید. ارتفاع پاشنه در این کفش متفاوت است. بهتر است در دوران بارداری از پوشیدن کفش های پاشنه بلند خودداری کنید. توجه داشته باشید که اگر فکر میکنید کفش برای شما بزرگ است از کفی استفاده کنید و اگر کوچکتر بود آنرا قالب بزنید . با این حال، از آنجا که کفش برای رقص ساخته شده است، پاشنه معمولا بلندتر از 5 سانت نیست. این نوع چکمه با شلوار جین، دامن و یا حتی پیراهن، تناسب کامل دارد. این سبک با لباس های بلند، کوتاه و شلوار تناسب کامل دارد.