کفش مناسب مانتو بلند چه کفشی است ؟

مسلما پوشیدن کفش پاشنه بلند، سرعت قدم برداشتن شما را کندتر خواهد کرد. برای افزایش سرعت رشد موها و نرمی آن ها، از یک مایع مخصوص استفاده می شد که آن را از چربی خوک و روغن زیتون درست می کردند. زن ها همچنین بوی بد پاهایشان را پنهان می کردند. اگر این زیبایی طبیعی زیر موها پنهان بود، موها را می کندند. بلند بودن ناخن ها امری زننده محسوب می شد به همین دلیل آن ها را بیضی وار کوتاه می کردند و برق می انداختند. برای داشتن پوست یکدست تر، زن ها خمیرهایی با روغن زنبق، چربی غاز، چربی خروس، چوب کاج، رزین، قیر و سقز، درست می کردند. زن ها برای نرمی بیشتر پوست دست ها از چیزهای مختلفی استفاده می کردند. اما ترشح این هورمون ها در زن و مرد همانند هم نیست و یکی از عوامل مهم و تاثیر گذار در میزان ترشح هورمون ها اضطراب است.

از این رو، کفشهای ورزشی، اسپرت و طبی میتوانند بهترین انتخاب ممکن برای همه موقعیتهای زندگی باشد (محل کار یا گشت و گذار روزانه). در واقع کفشهایی با پاشنه بیش از ۷ سانتر فشار زیادی به کمر شما وارد خواهند کرد و در بلند مدت شما را با مشکلات زیادی مواجه میکنند. اگر زن ها آن ها را روی سنگ فرش به پا می کردند، بعد از تنها چند روز پاره می شدند. داشتن موهایی پرپشت برای هم مردان و هم زنان نشانه ی برخورداری از سلامت بود. دهان زنان باید کوچک، همچون غنچه گل رز می بود. پیش از اختراع نرم کننده های لب، زن ها از مواد طبیعی مختلفی استفاده می کردند.

در سال های اخیر مانتوی بلند طرفداران بسیار زیادی داشته است و تقریبا جز مانتوهای پرفروش سال بوده است . مردها برای به رخ کشیدن مچ پای قوی و جذاب خود، کفش های پاشنه بلند به پا می کردند. قصاب های مصری هم کفش پاشنه بلند می پوشیدند، گرچه در این مورد، بلند بودن پاشنه ی کفش ها هدف کاربردی تری داشت. اگر به سراغ اورسایزها برید و مانتوهای این سبکی را با شلوارهای جین مثلا جینهای ماماستایل هماهنگ کنید، استایلی کاملا غیررسمی و اسپورت خواهید داشت. حتما شما هم دیده اید که در مراسم ها ابتدا همه ی خانم ها با کفش های پاشنه دارشان، جلوه می کنند، اما هنوز به وسط مراسم نرسیده، کفش ها به کناری می رود و پابرهنه می شوند، اگر می خواهید این اتفاق برای شما نیفتد، مطلب زیر را بخوانید و از راه و روش انتخاب یک کفش پاشنه بلند مناسب با خبر شوید.

پای شما می خواهد به شکلی خاص خم شود اما کفش به دلیل سختی خود اجازه خم شدن را نمی دهد.” اگر پاشنه این کفش خیلی بالاتر از ناحیه انگشتان باشد، کفش فشار بیشتری روی استخوان های پا وارد می کند. زنی را زن زندگی می دانستند که می توانست این کفش ها را به سختی به پا کند. آدابکس را متفاوت تجربه کنید. نیم ساعت قبل از آنکه کتانی خود را به پا کنید آنها را درون فریزر قراردهید. زن ها نمی توانستند پاهایشان را کوچک کنند به همین دلیل کفش هایی به پا می کردند که یا کوچک تر بودند یا از پارچه های نازک درست می شدند. یکی از استانداردهای زیبایی ای که در قرون هجدهم و نوزدهم میلادی برای زن ها وجود داشت، داشتن پاهایی کوچک و زیبا بود. تنها استثنا مچ پا بود. انگشتان و مچ دستان زن ها مظهر زیبایی بود.