کفش پاشنه بلند؛ مُدی که مردان سرباز ایران باستان آن را آغاز کردند

اگر میخواهید لباس ورزشی بپوشید، میتوانید لگ را با یک مدل کفش یا کتونی برند پوما ست کنید. انواع کتونی و لباس را میتوانید از سایت نمایندگی هر برند با قیمت مناسب بخرید. حرفی نیست اگر برای دفاع از پاشنه استدلال کنیم که بخشی از لباس سنتی زنان است. اگر یک قرقره را تصور کنید، متوجه ایدهی نام گذاری این پاشنه خواهید شد. کفش زنانه بخصوص مدل مجلسی و کفش پاشنه بلند برای خانمهای آراسته و خوش سلیقه یک آیتم مهم در استایل به حساب می آید، خانمها در هنگام خرید این مدل کفشها نهایت دقت و سلیقه خود را به کار می برند تا بتوانند بهترین و زیباترین کفش پاشنه بلند بازار را خریداری کنند چرا که حقیقتا خرید کفش پاشنه بلند یکی از جذابترین خریدها برای خانمهای شیکپوش محسوب میشود. کفشهای پاشنه بلند اگر چه امروزه برای جذابتر کردن زنان – و در برخی موارد عذاب آنها – به بازار ارائه میشوند، اما در واقع اول مردان بودند که از این نوع کفشها استفاده کردند.

پیدا کردن شلوار راحتتر از لگ دشوار است. کفش پاشنه بلند دارای نوعی حس زنانگی بسیار قوی در خود است که هیچ زنی حتی با وجود مشکلات فراوانی که با پوشیدن آن برایش ایجاد میشود، قادر به دست کشیدن از آن نیست. اما کفش های پاشنه بلند با کیفیت، علاوه بر اینکه موجب درد پا و اذیت شدن شما نمی شود، بلکه حس اعتماد به نفس بیشتری نیز به شما خواهد داد. شما لباس مجلسی شب یا بلوز شومیز مجلسی زنانه و یا کت دامن خود را انتخاب کرده اید و بعد آن به سراغ انتخاب یک کفش و یا صندل پاشنهدار مناسب با لباستان خواهید رفت. علاوه بر تمام مدلهایی که در این مطلب به آنها اشاره شد، طراحان مد و لباس گاهی اوقات تصمیم میگیرند که از طراحیهای کلاسیک فاصله گرفته و کفشهای فانتزی با کفشهای متفاوت طراحی کنند.

اگرچه کفشهای کاملا تخت را میتوان با این نوع شلوار ست کرد اما مهم است مطمئن شوید که شلوار دوخت خوبی دارد. کفشهای با پاشنههای سه سانتی و پاشنه یک سانتی و کفشهای تخت در طولانی مدت آسیب کمتری به پا میرسانند و قدم زدن را میهمانی ساده تر خواهند کرد. در این نوشتار سعی شد راهکارهایی برای انتخاب و استفادهی صحیح از کفشهای پاشنههای بلند ارائه شود. بعد از استفاده از کفش های پاشه بلند متوجه می شید که اون ها باعث می شند گام های شما کوتاه تر بشه و هر چه ارتفاع پاشنه بیشتر باشه گام ها هم کوتاه تر میشه. کفش پاشنه بلند با کیفیت پایین، پا را دچار تعریق میکند و به دلیل خیسی کفش، پا در کفش سر می خورد و از این رو قادر نخواهید بود صحیح گام بردارید. کفش های پاشنه بلند به علت ظاهر زیبایی که دارند و هم خوانی آنها با انواع لباس ها و استایل ها و هم چنین فرم زیبایی که به نوع راه رفتن و اندام می دهند در میان خانم ها طرفداران بسیار زیادی دارند.

این نوع چکمه ها تا مچ پا و برای خانم هایی مناسبند که عاشق چکمه هستند اما دوست ندارند کل ساق پایشان را بپوشاند و پاها را محدود کند. شلوار گشاد کراپد باید از وسط ساق پا تا درست بالای استخوان مچ پا باشد. شلوارهای دمپاگشاد زمانی بهترین ظاهر خود را دارند که قد آنها تا زیر استخوان مچ پا باشد یا زمین را لمس کنند. علاوه بر موارد گفته شده برای انتخاب کفش ها، باید به موقعیت های مکانی و زمانی و نوع مراسمی که در آن شرکت می کنیم نیز توجه داشته باشیم. اگر قرار است ساعات زیادی پا در کفش بماند پس سلامتی و راحتی پا اولویت خرید شما را تشکیل میدهد. وقتی میخواهید کفش مناسب برای این نوع شلوار را انتخاب میکنیم، توصیه میکنیم کفشی را انتخاب کنید که ظاهری بلندتر به شما میدهد یا گشاد شدن لباس شما را به حداقل میرساند. کفش ها اجزای جدایی ناپذیر در ظاهر شما می باشند که انتخاب آنها باید با دقت و با توجه به فرم اندام، اندازه قد، نوع لباس و نوع شلوار صورت گیرد.