کفش پاشنه بلند بپوشید – نکات – 2022

دیوید خم شد بند کفشش را ببندد. شال گردنت را بپوش! حتما داخل فروشگاه کفش مورد نظر را بپوشید و حتی چند قدمی با آن راه بروید تا مطمئن شوید مناسب است و فشاری به انگشتانتان وارد نمیکند. در ادامه با ما همراه باشید و با نحوه انتخاب کفش بر اساس نوع شلوار آشنا شوید. لاز نیست به روی زمین و نوک کفشهای خود خیره شوید بلکه باید بدن خودتان را در وضعیت صحیح تصور کنید. بخاطر داشته باشید که مدلهای بیدمشک تمایل به اغراق در حرکات خود دارند ، بنابراین در زندگی روزمره ، مجبور نیستید در این کار زیاده روی کنید. رقص: اگر قصد پوشیدن پاشنه پا در دیسکوها یا مهمانی ای را دارید که می دانید از رقصیدن خود مطمئن هستید ، می توانید در خانه رقصیدن را تمرین کنید تا اینکه از پوشیدن آنها راحت باشید.

می توانید با دیدن چند فیلم از مدل های راه باریک نحوه راه رفتن آنها را ببینید ، سپس سعی کنید از آنها تقلید کنید. استفاده از چسب نواری و یا چسب زخم در انگشتهای سه و چهارم، راه رفتن با کفش پاشنه بلند را راحتتر و دلپذیرتر میکند. از پوشیدن کفش هایی با پاشنه های خلی بلند بپرهیزید. کفش های مگ کمی گشاد هستند. این کفش ها کفی سختی دارند. این کفش ها دیگر اندازه ام نیستند. کفشی را پیدا کنید که فضای کافی برای انگشت هایتان داشته باشد؛ کفشی که به اندازه کافی پهن نباشد و یا موجب جمع شدن انگشت ها گردد، قطعا سبب بروز درد در پاهایتان خواهد شد. بنابراین، در اینجا لیستی از خطرهای پوشیدن این نوع کفش برای مدت طولانی ذکر شده است. بررسی های صورت گرفته نشان می دهد زنانی که برای مدتهای طولانی کفشهای پاشنه بلند میپوشند بیشتر دچار درد در ناحیه پا میشوند، زیرا عضلات آنها بیش از اندازه کشیده میشود و امکان استراحت برای آنها فراهم نیست.

با پوشیدن پاشنههای 5 سانتیمتر به بالا، عضلات تاندون آشیل و ساق پا میتوانند با تغییر شکل مواجه شوند. اگر شما طرفدار پوشیدن کفش­های پاشنه­ بلند هستید، کافی است تعداد روز­های استفاده از آن­را کاهش دهید. کفیهای ضخیم و حجیم میتوانند آسیب بیشتری نسبت به سایر کفیها داشته باشند زیرا فضای کمتری را در کفش شما اشغال میکنند. در سال ۲۰۱۶ و برای نخستین بار کفشهای راحتی بیشتری نسبت به کفش پاشنهبلند در بریتانیا توسط زنان خریداری شد. این کفشها فینفسه نقشی اساسی دارند؛ حتی اگر فقط برای لحظههای کوتاهی که لباس کنار میرود، دیده شوند: آنها کفشهایی هستند که زنها را سر جایشان نگه میدارند. سِت بودن با هر نوع استایلی: همچنین این سبک از کفشهای زنونه با بیشتر استایلها سازگاری دارد، به طوری که میتوان آنها را با لباس شب و شلوار جین نیز سِت کرد.

اگر خیلی به کفشهای پاشنه بلند علاقه دارید سعی کنید مدلهای مختلف با پاشنههای مختلف داشته باشید و این که هر روز، تمام مدت کفش پاشنه بلند نپوشید. این صندل های مشکی خیلی گران هستند. پاشنه های بلوک نه تنها بسیار شیک به نظر می رسند ، بلکه این مدل از پاشنه ها طوری طراحی شده اند که در مقایسه با پاشنه های نازک تر وزن بدنتان را توزیع می کند و همین امر باعث می شود تا کمی فشار را از جلوی پای شما بگیرند که باعث راحت تر بودن این مدل از پاشنه کفش میشود. کفش های پاشنه بلند که به آن ها پاشنه بلند یا به سادگی پاشنه نیز می گویند، نوعی از کفش است که در آن پاشنه بلند یا برآمده است و در نتیجه پاشنه پای فرد پوشنده به طور قابل توجهی از سطح زمین بالاتر از انگشتان پا قرار می گیرد. قرار است ساعتها سر پا بایستید یا مدتی روی مبل راحت لم میدهید؟