کفش پاشنه بلند را هوشمندانه و با دقت انتخاب کنید – ایسنا

میتوانید از کمدا کمک بگیرید. با پوشیدن کفشهای پاشنه بلند میتوانید قد خود را بهبود ببخشید (قدبلندتر شوید)، یک مزیت بهویژه برای زنان کوتاهقد. ما در اینجا به شما کمک میکنیم در مورد عوارض کفش پاشنه بلند و روشهای پیشگیری که میتواند شما را به سمت راحتی هدایت کند، بحث کنیم با واسط کالا همراه باشید. عوارض کفش پاشنه بلند میتواند به رگ به رگ شدن پا نیز منجر شود. کفشهای پاشنه بلند با شکل و طرح خاص خود بستگی به مد روز دارند، بعد از یک روز طولانی که با آن کفش ناراحتکننده روی پاها راه رفتهاید، به احتمال زیاد از پا درد رنج میبرید. اضطراب زیاد و ناگهانی ترشح هورمون استروژن رو در زن قطع و یا کاهش میدهد و در نتیجه یک زن به سمت صفات ثانویه جنسی مردانه میل میکند. جالبه بدانید انجام دادن رفتارهای زن و مرد خیلی زیاد به میزان تاثیر اضطراب اون کار بر اونا بستگی داره.

هنوز هم اگر باید کفشهای پاشنهدار خود را بپوشید، این کار را با احتیاط و در زمان­ های کم انجام دهید. به عنوان مثال دیدید وقتی به خانمتون اضطراب زیادی میدید مثلا بالای سر اون رو میگیرید که زود و سریع فلان کار رو بکن میبینید اون هنگ میکنه یا فریاد میزنه در حالی که اگر به او مهلت بدید و زمان مشخص کنید که مثلا تا یک ساعت دیگه وقت برای اون کار هست میبینید خیلی خوب و هنرمندانه کارش رو انجام میده. از استفاده روزمره خودداری کنید. اگر میخواهید در مراسم و مهمانی افراد را جذب خود کنید، یک جفت کفش پاشنه بلند با یک دامن کوتاه تا بالای زانو را به تن کنید تا ساق پاهایتان بلندتر نشان داده شود. تحقیقات اخیر نشان میدهد کفشهایی با پاشنه حداکثر پنج سانتیمتری به خوبی از قوس کف پا و شکل کلی آن در هنگام راه رفتن حمایت میکنند در حالی که اکثرا کفشهای تخت و بدون پاشنه باعث کشیدگی آشیل و عضلات انتهای ساق میشوند و در بلند مدت درد قوس کف پا را با خود به همراه دارند.

دکتر برنر اشاره می کند که :”این کفش ها به خوبی از قوس پا حمایت می کنند.” بسیاری از این کفش ها از انجمن پزشکی پا در آمریکا مهر تایید دارند. ناخن های بدشکل زمانی بوجود می آیند که اطراف ناخن ها شروع به رشد به سمت گوشت انگشت پا می کنند و ممکن است درد زیادی را در فرد ایجاد کنند. 4. در خرید کفشهای پاشنه بلند به فکر سلامتی خود باشید و گول ظاهر کفش ها را نخورید. به عنوان مثال، من گردش در پارک را به طبیعت وحشی ترجیح میدهم. به دنبال کفش های انگشتی روباز و یا پاشنه های بلند باشید که پای شما را بلندتر نشان دهند.

این پاشنه برای کفش های پشت باز، کفش هایی که با بند در پشت مچ پا بسته می شوند، مناسب است. گودالها، برجستگیها و سنگ فرشها میتوانند مچ پا را از بین ببرند. در مرحله اول ، پوشیدن کفش پاشنه بلند اعتمادبهنفس خانمها را تقویت میکند. بیشتر خانمها ترجیح میدهند کفشهای با پاشنهی ۱۰ سانتیمتری و بلندتر از آن، یک پلتفرم حداقل دو سانتیمتری نیز داشته باشند؛ منظور از پلتفرم، کفی زیر پنجهی کفش است. اگر پاشنه کفش شما بیش از ۱۰ سانتی متر باشد و در قسمت پنجه آن نیز کفی نداشته باشد، به دلیل قوسی که بین پنجه و پاشنه پای شما ایجاد می شود، فشار زیادی بر پای تان وارد می شود.