کفش پاشنه بلند

هنگام راه رفتن با کفش پاشنه بلند در ذهنتان یک خط مستقیم تصور کنید و سعی کنید بر روی این خط فرضی مستقیم راه روید . بر اساس شکل ظاهری که این کفشها دارند فشار را از روی پاشنه به کل کف پا پخش میکنند. با وجود اینکه این کفشها اصلا راحت نیستند و ممکن است هنگام راه رفتن با آنها مشکل داشته باشید، برخی از خانمها این مدل کفش پاشنه بلند را برای قد بلندتر به نظر رسیدن انتخاب میکنند. اما به نظر میرسد انتخاب پوشش راحتتر در زندگی پرجنب و جوش امروزه در حال رواج پیدا کردن است. این کفشها دارای پاشنههای بلندتری نسبت به دیگر کفشها هستند، اما کفی جلوی کفش هم همانند پاشنهها ضخیم هستند. مثلا در بوتهای پاشنه بلند چون کفشها دور پاهایتان را پوشاندهاند پاهایتان در کفش جلو نیامده و حفظ تعادل در آنها آسان است، یا در صندلهای پاشنه بلند به علت باز بودن پنجه و جلوی کفش، فشار مضاعف نوک کفش را تجربه نمیکنید زیرا در کفشهای پاشنه بلند به علت اختلاف سطح پاشنه و پنجه، پنجه پا به سمت جلو هل داده میشود که اگر جلویش باز باشد با هیچ سطح سختی برخورد نکره و دردی به وجود نمیآید.

برای پیمایش در سطوح مختلف، ارتفاعات و شیبها، تعادل و دقت زیادی لازم است. در این سبک کفش بیشتر جنبه زیبایی آن مطرح است؛ لذا عمدتا در مهمانی های شبانه و برنامه های رسمی از آن استفاده می شود. این پاشنه مخصوص مراسمهای شبانه و مهمانی است. قبلاً در سایت ایلیار از جدیدترین مدل کفش چرمی زنانه ۹۷، مدل صندل زنانه شیک ۹۷و جدیدترین مدل کیف زنانه مجلسی ۹۷ مطلب قرار دادیم و در این قسمت به زیباترین مدل کفش زنانه پاشنه بلند می پردازیم. این پاشنهها به قدری بلند هستند که قسمت جلوی کفش پهن است تا بتوانید به راحتی قدم بردارید. همچنین میتواند منجر به بیرون آمدن رگهایی شود که نهتنها وحشتناک به نظر میرسند بلکه بسیار دردناک نیز هستند. اگر سر و کار شما با یک فروشنده حیلهگر باشد، همه چیز دست به دست هم میدهد تا انتخاب شما اشتباه رقم بخورد.

این پاشنه برای راه رفتنهای بسیار کوتاه انتخاب بسیار مناسبی هستند. انتخاب و خرید یک جفت کفش شیک و در عین حال راحت شاید یکی از مهمترین چالشها برای هر خانمی باشد به خصوص که این انتخاب در مورد کفش پاشنه بلند سختتر هم میشود. این تغییر غیر طبیعی در وضعیت پا باعث میشود که عضلات خم کننده لگن بیشتر کار کنند تا بدن به جلو حرکت کند. زمانی که با کفش پاشنه بلند راه می روید، بدن تمایل به خم شدن به سمت جلو خواهد داشت، اما این چیزی است که باعث نامناسب به نظر رسیدن ظاهر اندام شما خواهد شد.

البته تعدادی از خانمها ترجیح میدهند در مراسم ازدواج خود از کفشهای بدون پاشنه یا پاشنه کوتاه استفاده کنند، اما شاید شما جزو آن دسته از خانمها باشید که کفش پاشنه بلند، عضو جدانشدنی از جاکفشیشان است. این رمز و رازها را فقط بعضیها میدانند، خوب است شما جزو همین بعضیها باشید. خوشبختانه میتوانید انتخابهای زیادی برای صندل خودتان داشته باشید. کفش­های پاشنه ­بلند زیادی در دنیا وجود دارد که شما می­توانید در سبک و رنگ و مدل دلخواه­تان آن­ها را تهیه کنید. این پاشنهها شباهت زیادی به پاشنه بلوکی دارد؛ اما سمت ضخیم این پاشنهها بزرگتر است. پوشیدن کفش پاشنهبلند میتواند در شرایط مختلف باعث بالاتر رفتن اعتماد به نفس شما گردد اما چیزی که مهم است این است که پوشیدن و راه رفتن با آنها چندان ساده نیست .