۲۸ مدل کفش پاشنه بلند دخترانه و زنانه جدید با عکس ژورنالی شیک

بهترین انتخاب برای این بوت ها ، شلوارهای جذب است ، زیرا می توانند به خوبی درون بوت ها قرار بگیرند. از بهترین مدل های صندل که به همراه مانتوی بلند مورد استفاده قرار می گیرد ، صندل های بنددار هستند که معمولا بند آن تا ساق پا می رسد . زیرا شما زیاد راه رفتید و پا متورم شده و بهترین موقع خرید کفش می باشد. اکثر ما احتمالاً فقط می توانیم بین دو یا سه نوع پاشنه مختلف را از هم تشخیص دهیم در صورتی که تعداد بسیار بیشتری نیز از انواع پاشنه ها وجود دارند که شاید دیده باشید ما قصد داریم تا در این مقاله انواع پاشنه ها را در کفش های زنانه بیشتر مورد بررسی قرار دهیم. اگر از همین زمان کفش های مناسبی برای خود تهیه نکنید و همچنان به پوشیدن کفش های پاشنه بلند، کاملا تخت و سایر موارد نامناسب ادامه دهید، مهره های کمر و مفاصل لگن شما در وضعیت مناسبی قرار نگرفته و به شدت مستعد ابتلا به انواع کمر درد، درد لگن، دردهای شدید در ناحیه داخلی ران و …

اگر هنگام راه رفتن با پاشنه های بلند راحت نیستید و یا قد بلند هستید و نمی خواهید از پوشیدن کفش های پاشنه دار خودداری کنید ، پاشنه های گربه ایس عالی هستند. در گذشته، استفاده از کفش پاشنه بلند تنها به خانم ها محدود نمی شد و آقایان نیز برای بلند نشان دادن قد خود آن ها را می پوشیدند. بنابراین، هنگامی که آشیل تنگ می شود، آنها عضلات ساق پا را به هم پیوند می دهند. می خواهید پای شما بلندتر به نظر برسد به دنبال کفش های نوک تیز باشید که تصور پای بلند را به وجود می آورند. کتانی مناسب خانم هایی است که به دنبال استایل اسپرت هستند .

خانم هایی که قدکوتاه تری دارند، بهتر است به دنبال کتانی های لژدار باشند، زیرا پاشنه اضافی این کفش ها ،آن ها را قدبلندتر نشان خواهد داد. استفاده کرد. از اولین گزینه هایی که می توانید با مانتوی بلند ست کنید ، همین کفش های پاشنه بلند هستند. در این مقاله به بررسی همه کفش هایی پرداختیم که می توانید آن را به همراه مانتوی بلند بپوشید و استایل جذابی را برای خود بسازید. در ضمن اگر به استایل اسپرت علاقه دارید میتوانید این نوع کفشها را انتخاب کرده و تیپ خود را به روز نشان دهید. آیتمهای پامپ در مقایسه با سایر مدلهای کفش زنانه پاشنه بلند راحت به شمار میآیند و شما میتوانید حتی آنها را به عنوان کفش کژوال با دامن یا شلوار جین بپوشید. اگر مانتوی بلند را برای استفاده در محل کار خریداری کرده اید می توانید برای ست کردن آن از کفش های پاشنه کوتاه و یا پاشنه تخم مرغی، استفاده کنید.

اگر پای شما کوتاه است کفش با بند T شکل نخرید، چون پاهای شما را کوتاه تر و عرض آن را بیشتر نشان میدهد. کالج ها را می توانید با مانتوی کوتاه و یا بلند ست کنید ، هم چنین می تواند با هر نوع شلواری ست شود و این کار شما را برای داشتن یک استایل جذاب بسیارراحت می کند. برای تکمیل کردن هر استایلی می توان از این کفش ها استفاده کرد . در ابتدا بیش تر از کفش های پاشنه بلند در مراسمات رسمی استفاده می شده است و اما در سال های اخیر استفاده از این کفش ها محدودیتی نداشته به همین دلیل به عنوان انتخاب اول برای مانتوی بلند در هر استایلی از آن یاد می شود. از انتخاب های بسیارخوبی که می تواند به همراه مانتوی بلند در فصل تابستان مورد استفاده قرار گیرد، صندل ها هستند.