۷۰ مدل کفش پاشنه بلند جدید و لاکچری برای خانم های شیک پوش

پاشنه کفش ها در انواع طرح های پاشنه نازک و باریک ، پاشنه چهارگوش ، پاشنه یک سره موجود می باشند. کفش های یک سره و لژدار از راحت ترین مدل های کفش پاشنه بلند است و شما می توانید در مهمانی ها و مجالس مختلف و مکان های عمومی این طرح کفش ها را برای پوشیدن انتخاب نمایید. به عنوان مثال، کفی که دارای طرحی از انواع حیوانات است روشی عالی برای داشتن یک کفی متنوع و سرگرم کننده برای شما است. کفشهای پاشنه بلند برای این ساخته میشوند تا پاها را بلندتر و باریکتر نشان دهد. پوشیدن کفش پاشنه بلند به خصوص در اواخر بارداری می تواند باعث تورم پاها شود. رباط ها در قسمت پایینی کمر و پاها در هنگام بارداری شل می شوند. زن بارداری که کفش پاشنه بلند می پوشد، همیشه در معرض خطر سقط جنین است. این امر شدیدا به انتهای استخوان های متاتارس، مفاصل بین انگشتان پا و پا ها فشار می آورد و خطر ایجاد شکستگی ناشی از فشار و نوروما را افزایش می دهد.

بنابراین، چرا با پوشیدن کفش پاشنه بلند خود را در معرض خطر قرار دهیم؟ وضعیت غیر طبیعی کفش های پاشنه بلند، قوس کف پا را تحت فشار قرار می دهد؛ به طوری که پا همواره به سمت پایین قرار می گیرد. بر اساس نتایج تحقیقات دانشمندان دانشگاه هاروارد، کفشهای دارای پاشنه بلند و پهن، ۲۶ درصد میزان فشار روی زانوی فرد را افزایش میدهند.همچنین کفشهای با پاشنه بلند و نازک، ۲۲ درصد فشار روی زانو را افزایش میدهند. این دسته از زنان به راحتی مورد پذیرش مردان قرار میگیرند و میتواند ارتباط قوی تری با آنها بر قرار کنند. اگر عادت دارید به طور مرتب از کفش پاشنه بلند استفاده کنید، ممکن است متوجه شوید که در هنگام بارداری پوشیدن این نوع کفش بسیار دشوار است. کفش های جلوباز و پاشنه بلند از انواع طرح های شیک و خاص هستند که در فصل تابستان و بهار مورد استفاده قرار می گیرند.

باید پشت سر، شانهها و با سن کنار دیوار قرار گرفته باشند. هنگامیکه کفش پاشنه بلند می پوشید، عضلات ساق پای شما در حال انقباض قرار می گیرد. درست مانند پشت و شکم، رباط های موجود در مچ پا و ساق پا به دلیل هورمون های ناشی از حاملگی، شل می شوند. یک وضعیت پزشکی به نام ادما یا ورم پا، مچ پا و ساق پا وجود دارد که در دوران بارداری بسیار شایع است. به عنوان یک قاعده کلی، هر چه پاشنه شما بلندتر باشد، خاصیت بالشتک بیشتری نیاز هست تا به راحتی کفی پایتان کمک کند. بزرگ بودن سایز کفشهای پاشنه بلند هم میتواند سبب لق زدن کفش، بهم خوردن تعادل و پیچ خوردن یا حتی شکستگی استخوانهای مچ پایتان شود. استیلتوها مدلی از کفشهای پاشنه بلند هستند که در مقایسه با سایر کفشهای پاشنهدار بسیار بلند به نظر میآیند؛ چرا که ارتفاع این مدل کفش زنانه پاشنه بلند تا 25 سانتیمتر متغیر است.

هرچند که این کفشها بسیار دوست داشتنی به نظر میرسند اما سعی کنید بیشتر به سراغ کفشهای پشت باز، با یک بند کوچک در قسمت عقب مچ بروید که کف پا و روی پای شما را کشیدهتر نشان میدهد. همانطور که مواد سازنده یک کفش (یا کفی پا) میتواند آن را بسازد یا آن را بشکند طبیعی بودن، نرمی و تبادل هوا تقریباً همیشه مزیت مواد سازنده طبیعی آن نسبت به مصنوعی است- همینطور که میتواند تفاوت زیادی در نحوه تأثیر گذاری بر روی فرد مصرف کننده داشته باشد. در تمام زمانهای دیگر، از کفشهای تخت دارای کفی محافظ یا پاشنههای کوتاهتر از یک و نیم اینچ استفاده کنید. کفش های جلوباز با پاشنه های چهارگوش راحت تر هستند و اگر شما برای اولین بار است که تمایل دارید از کفش های پاشنه بلند استفاده نمایید بهتر است از این طرح ها کفش های زنانه و دخترانه استفاده نمایید.