6 خطر و تاثیر پوشیدن کفش پاشنه بلند در دوران بارداری

۴. از پوشیدن کفشهای پاشنه بلند نوک تیز اجتناب کنید، زیرا باعث دردهای شدید در انگشتان پا میشود، کفشهای پاشنه بلند جلوباز یا صندل بپوشید. ۵. کفش پاشنه بلند را به مدّت ۳۰ دقیقه درون یخچال قرار دهید، وقتی کفش سرد را بپوشید خواهید دید که چگونه مواد تشکیل دهنده آن با شکل پاهای گرم شما سازگار خواهند شد، بنابراین درد کمتری احساس خواهید کرد. کفشهای با پاشنههای سه سانتی و پاشنه یک سانتی و کفشهای تخت در طولانی مدت آسیب کمتری به پا میرسانند و قدم زدن را میهمانی ساده تر خواهند کرد. ۳. پوشیدن کفش پاشنه بلند لژدار، احساس راحتی بدون درد را به شما میدهد، هر چند ممکن است زیبایی آن به انواع دیگر پاشنه بلندها نرسد، اما راحتی بیشتری دارد. اگر شما در هنگام انتخاب کفش تنها جذب مدل و رنگ کفش شوید و به جنس و کیفیت کفش دقت نکنید، پس از یک ساعت پوشیدن کفش در میهمانی متوجه خواهید شد که خرید اشتباهی داشتهاید زیرا که پاهای شما در اثر جنس نامناسب کفش آسیب میبیند، ممکن است انگشتهای شما تاول بزنند و ملتهب شوند و یا لبه های کفش پوست پای شما را اذیت کند و یا به علت فرم غیر استاندار کفش پای شما درد زیادی را حتی موقع ایستادن تحمل کند.

در سال ۱۹۵۷، صنعت کفشسازی به دنبال یافتن جانشین پلاستیکی ممکن به جای استفاده از چوب برای ساخت پاشنه، به پلیاسترن به عنوان بهترین انتخاب دست یافت. آتوود را می توان دوست تمام زنان بشمار آورد که خود را وقف کرده تا با ساخت محصولات خود، زنان را فوق العاده جذاب نشان دهد. شما لباس مجلسی شب یا بلوز شومیز مجلسی زنانه و یا کت دامن خود را انتخاب کرده اید و بعد آن به سراغ انتخاب یک کفش و یا صندل پاشنهدار مناسب با لباستان خواهید رفت. کفش پاشنه بلند و صندل مناسب برای میهمانیها و مراسم رسمی خانمها در همه مجالس با لباس شب، کت و دامن و شومیز و شلوار استایل زیبا و جذابی می سازد.

درهنگام خرید به سایز کفش دقت کنید اگر سایز را درست انتخاب کنید شما در طول مراسم و میهمانی اصلا احساس خستگی نمیکنید و میتوانید ساعتها سر پا باشید، راه بروید و حرکات موزون انجام دهید بدون اینکه پاهای شما دچار آسیب شوند. ۷. زدن پودر “تالک” بچه به پاها وقتی کفش پاشنه بلند میپوشید، مانع عرق کردن و لیز خوردن پاها و در نتیجه راحتی در هنگام راه رفتن میشود. در نتیجه با وجود زاویه مناسب، وزن بدن نیز به طور متناسب توزیع شده و فشار کمتری به قوس پا وارد میشود. گوژ پشتی، قوس زیاد کمر، گردن قویی، آرتروز زانو و سردرد را از دیگر عوارض کفش های پاشنه بلندست، که از پوشیدن کفش های پاشنه بلند بشدت خودداری شود تا دچار عوارض و آسیب آن نشوند. این امر میتواند منجر به درد در قوس پا شود، حالتی که ورم کف پا نام دارد. به همین خاطر مناسب استفاده در کوچه و خیابان نیست.

درد زیاد نشانه خوبی نیست. بنابراین در زمان خرید کفش زنانه مجلسی تمام نکات مثل مدل، جنس، سایز، طرح و رنگ کفش را در نظر بگیرید تا خرید موفقی داشته باشید و بتوانید در میهمانی با یک کفش زیبای ایدهآل، بی نظیر دیده شوید و لحظه های خوبی برای خود بسازید. الکساندر مک کویین طراح کفشهای زنانه با زیبایی شنایی خاص خود است که طرح های خود را با الهام از سبک های قرن شانزدهمی انتخاب می کند. شناخت عناصری از مد که بسیار سخت فهمیده می شد یکی از مهارت های مک کویین بود. مجموعه کفشهای او نشان دهنده جذابیت و انرژی خاص زنانه است.طرح های منحصربفرد الکساندر مک کویین او را در صدر این لیست قرار می دهد. کفش در سال های اخیر به یکی از جدایی ناپذیرترین بخش های ظاهر شیک و جذاب زنانه بدل شده است. زانوتی باعث شد که کفشها به عنوان بخش مهمی از ظاهر در آید و به نوعی در تناسب با لباس انتخاب شود.