6 خطر و تاثیر پوشیدن کفش پاشنه بلند در دوران بارداری

بهترین گزینه برای شما کفشی است که بند آن در پشت پا و یا بالاتر از مچ و پایین ساق بسته می شود. 2 – کفش هایی را انتخاب نمایید که بندهایش به دور ساق پایتان پیچ بخورد و محافظ پا یا به نوعی تکیه گاهی باشد برای پایتان . اگر به دنبال این هستید که لاغرتر و قدبلندتر به نظر برسید، از این کفش ها استفاده نکنید. پاشنه بلند یا کوتاه : شاید به فکر این باشید که از یک جفت کفش پاشنه بلند برای فعالیت روزانه از آن استفاده کنید. سری کفش هایی که پاشنه کوتاه دارند فرم رسمی تری دارند و برای فعالیت های روزانه و سر کار مناسب است. این زمان برای کسانی که عادت به پوشیدن کفش پاشنه بلند ندارند کمتر از ده دقیقه است.

به عنوان مثال دیدید وقتی به خانمتون اضطراب زیادی میدید مثلا بالای سر اون رو میگیرید که زود و سریع فلان کار رو بکن میبینید اون هنگ میکنه یا فریاد میزنه در حالی که اگر به او مهلت بدید و زمان مشخص کنید که مثلا تا یک ساعت دیگه وقت برای اون کار هست میبینید خیلی خوب و هنرمندانه کارش رو انجام میده. انجام این مراحل، به شما اطمینان می دهد که می توانید بدون آسیب زدن به پاها و مچ پایتان، کفش پاشنه بلند بپوشید. بنابراین، چرا با پوشیدن کفش پاشنه بلند خود را در معرض خطر قرار دهیم؟ معمولا اگر این نوع کفش ها را با پیراهن بلند زنانه تست بکنید عالی به نظر میرسند، ولی باید در پوشیدن کفش خیلی دقت کرد. حفظ تعادل : کفش شما چه پاشنه بلند چه کوتاه ، باید به گونه ای ساخته شود که موقع راه رفتن تعادل کامل را داشته باشید این مورد در کفش پاشنه بلند بیشتر اهمیت دارد.

باید کفشی را انتخاب کنید که پاهایتان در آن راحت باشد. از کفش هایی با پاشنه های بلند تیز، کوتاه تیز و لژهای بلند جدا اجتناب کنید. مثلا اگر برای یک مهمانی نهار غیر رسمی پیراهن می پوشید، می توانید با پوشیدن کفش پاشنه پهن، استایل خود را از حالت رسمی خارج کنید. اگر یک لباس طرح دار یا رنگی می پوشید، یک جفت صندل ساده با بند های باریک را با آن ست کنید. پاشنه آنها بین ۷ تا ۱۰ سانتی متر بلندی دارد و به اندازه کفش سوزنی باریک نیست. کفش پاشنه بلند کفشی است که در آن پاشنه پا به مقدار قابل توجهی بالاتر از انشگتان پا قرار میگیرد. هنگامی که پا در موقعیت رو به پایین قرار میگیرد، فشار قابل توجهی بر قسمت جلوی کف پا وارد میشود. کفش پاشنه بلند مشکی در موقعیت های مختلف استفاده می شود و هرگز از مد نمی افتد. کفشی که برای پوشیدن با استایل بیرون تان انتخاب می کنید، بستگی به موقعیت و استایل شخصی شما دارد.

اگر کفش جدیدی می خرید، حتما کف آن را بررسی کنید. شیب استاندارد، کمی انحنا دارد که در زیر انحنای کف پا قرار گرفته و در قسمت پاشنه کم می شود تا پاشنه روی شیب قرار نگیرد. کفش هایی با پاشنه پهن، به شما کمک می کنند تا در صورت تمایل، رسمیت لباس خود را کم کنید. از جمله کفش های بسیارراحتی که می توانید آن را با مانتو بلند ست کنید ، کتانی ها هستند. مانتو بلند با کفش اسپرت می تواند ظاهری جذاب برای استایل شما ایجاد کند. شما کدام مدل کفش زنانه پاشنه بلند را پسندیدید؟ از آنجایی که معمولا کفش های پاشنه بلند مجلسی هستند، قبل از خرید آن را تست کنید تا مطمئن شوید که در حین رقص با آن راحت هستید و سر نمی خورید. سعی کنید از کفش­های پاشنه ­بلند با پاشنه­ی ضخیم به جای پاشنه­های نازک استفاده کنید، تا وزن بدن به­طور مساوی در پاهایتان تقسیم شود.