6 خطر و تاثیر پوشیدن کفش پاشنه بلند در دوران بارداری

کفش هایی که حدود 2،000،000 VND یا بیشتر قیمت دارند برای پاهای شما دوام و بهتر خواهند بود ، اما هرچه قیمت بالاتر باشد ، بهتر است – بهترین کفش هایی را که می توانید خریداری کنید انتخاب کنید و اصل را در ذهن داشته باشید موارد زیر: هرچه کف بیشتر باشد ، قیمت آن گرانتر خواهد بود زیرا کفش باید محکم تر طراحی شود – در صورت لزوم می توانید در آپارتمان صرفه جویی کنید ، اما هرگز بخواهید با کفش های بلند بخل کنید پاشنه پا زیرا آنها فقط برای شما دردسر ایجاد می کنند. به کفش های خود اعتماد کنید و وزن را روی پاشنه ها بگذارید ، هرچه اعتماد کمتری به کفش خود داشته باشید ، لغزش آسان تر خواهد بود. در صورت تردید ، می توانید کفش هایی بخرید که کمی بزرگتر از اندازه پای شما باشند به جای اینکه کفش های کوچکتر داشته باشید.شما همیشه می توانید کفش پهن را با افزودن کفی و بالشتک متناسب تر کنید ، اما نمی توانید یک کفش تنگ را به یک کفش پهن تبدیل کنید.

هرچه پاهای فرد بزرگتر باشد ، راحت تر می تواند بپوشد. با از بین رفتن انحنای پاهای شما بلندتر و بزرگتر می شوند. اگر از کفش های انگشت باز استفاده می کنید ، می توانید یک کوسن در اطراف ناحیه انگشت شست خود که با پا تماس می گیرد اضافه کنید. با کفش پاشنه بلند نردبان را با دقت تمرین کنید. بسیاری از آنها پاهای بزرگی دارند تا متناسب با قد بلند خود باشند! ژل و سیلیکون نیز گزینههای بسیار خوبی هستند، زیرا آنها پشتیبانی و سفتی بیشتری را ارائه میدهند، اما در عین حال به اندازه کافی نرم هستند تا از ویژگیهای جذب شوک برخوردار باشند. بهتر است مرتباً پای خود را اندازه بگیرید ، زیرا اندازه کفشی که استفاده می کنید با گذشت زمان تغییر می کند ، خصوصاً با افزایش سن.

در صورت امکان، زمان استفاده از کفش پاشنه بلند را به سه ساعت در روز یا دو روز پشت سر هم، با یک روز استراحت در بین این دوره محدود کنید. مهم این است که پاشنهی هماهنگ با لباس، موقعیت و متناسب با پای خود را بیابید. اما ترشح این هورمون ها در زن و مرد همانند هم نیست و یکی از عوامل مهم و تاثیر گذار در میزان ترشح هورمون ها اضطراب است. این کار از لیز خوردن پای شما جلوگیری می کند. زمانی که شما مانتو بلندی خریداری می کنید ، کفش ها در استایل شما در مرکز توجه قرار می گیرند به همین دلیل نیز انتخاب آن اهمیت بیش تری پیدا می کند. همه ما میدانیم کفش در انواع مختلف بدون پاشنه و پاشنه بلند در بازار موجود است که بیشتر خانم ها برای حضور در مراسمات و جشن ها از کفش پاشنه بلند استفاده می کنند تا استایل جذابی داشته باشند اما کفش های پاشنه بلند ضررهایی برای بدن دارد کفش پاشنه بلند باعث کمردرد و درد هایی در ناحیه پا می شود به همین دلیل پوشیدن کفش پاشنه بلند برای اکثر خانم ها سخت است با این وجود برای شیک بودن خود کفش پاشنه بلند می پوشند.

به خاطر داشته باشید که فروشگاه های مختلف کفش معمولاً در اندازه های مختلفی ارائه می شوند ، بنابراین ممکن است اندازه کفش شما در یک فروشگاه شماره 7 باشد ، اما در فروشگاه دیگر شماره 8. به همین دلیل ، شما باید به یاد داشته باشید همیشه قبل از خرید کفش بپوشید. ممکن است با پوشیدن کفش پاشنه بلند جریان خون کاهش یابد و باعث بروز مشکلاتی در رگ های خونی شود. تا حد ممکن از کفش های پاشنه بلند استفاده کنید. با کفش های پاشنه کم شروع کنید و به آرامی بالا بیایید. با بالاترین زیره شروع نکنید. بهتر است با شلوار جین، کفش پاشنه بلند کلاسیک یا صندل مجلسی بپوشید. یادتان باشد ، یک جفت کفش کیفیت لازم نیست کفش های مارک دار باشید – شما می خواهید کفش های ساخته شده از این نوع را خریداری کنید تولید کننده کفش حرفه ای ، نه از شرکت های تولید لباس و / یا لوازم آرایشی!