6 خطر و تاثیر پوشیدن کفش پاشنه بلند در دوران بارداری

پیشینه ی چیزهای دیگری مثل لگینگ و کفش پاشنه بلند هم پیچیده تر از آن چیزی است که ممکن است در نگاه اول به نظر رسد. از این رو، کفشهای ورزشی، اسپرت و طبی میتوانند بهترین انتخاب ممکن برای همه موقعیتهای زندگی باشد (محل کار یا گشت و گذار روزانه). برای مثال کفش اسپرت خود را با جوراب های اسپرت بپوشید. بهتر است پاشنه کفش کمتر از 3 و بيشتر از 5 سانتيمتر نباشد. متداولترین انواع کفش پاشنه بلند را در ادامه لیست و معرفی کردهایم. انواع مختلف کفش های پاشنه بلند برای استفاده در بیرون از خانه، محل کار، مهمانی ها و مجالس، طراحی شده اند. پاشنه بسیار بلند باعث می شود که به نقاط خاصی از پا فشار بیشتری وارد شود و به مرور مشکلات زیادی را برای شما ایجاد می کند. زنان اقوام دوره گرد اروپای غربی، مانند مردان شلوار به پا می کردند.

بعدها، مردان دیگر لگینگ را با لباس های دامن مانند کوتاهی به تن می کردند و پوشیدن لگینگ یا جوراب ساق بلند به تنهایی برای هر دو جنس امری ناپسند محسوب می شد. تا عصر رنسانس، هم مردان و هم زنان لباس های بلند و گشاد به تن می کردند. در دوران باستان، بسیاری از زنان سرزمین های مختلف به دلایل کاربردی شلوار به تن می کردند. اما به این معنا نیست که باید به طور کلی علائق شخصی خود را کنار گذاشت، شما میتوانید از پوشیدن کفشهای پاشنه بلند لذت ببرید و آنها را در موقعیتهای مختلف به پا کنید. انتخاب کفش مناسب بیش از آنکه باید برطبق زیبایی و علاقه شخصی باشد، باید براساس سلامت بدن خریداری شود. این بدان معناست که قرار دادن هرگونه کفی در این کفش به عنوان یک جزء برای کفش باید عملاً نامرئی باشد، یا قابل تطبیق باشد و بتواند با مدل کفش سازگار شود.

می توانید کفش هایی بسیار زیبا و در عین حال راحت انتخاب کنید. مدل های زیبا و خیره کننده او از بهترین مواد ایتالیایی ساخته شدند. آیا می دانستید که از زمان اختراع کفش، مردم به فکر زیبا تر کردن کفش هایشان بوده اند؟ در این مقاله میخواهیم به بررسی فواید کفش پاشنه بلند از نظر جسمی بپردازیم. این پاشنه در دو انتها ضخامت بیشتری داشته و در وسط باریکتر است. سومین نکته این است که کفش ها را در فروشگاه پا کنید و کمی قدم بزنید اگر در آن راحت نبودید فورا عوض کنید. اما حقیقت آن است که در گذشته بیشتر این مردها بودند که دامن و پیراهن می پوشیدند.

کفش های نوک تیز در مردها نیز رواج پیدا کرده است. پیش از آن، اشراف زادگان مصری کفش پاشنه بلند به پا می کردند. بسیاری از ما نمیدانیم که ارتفاع پاشنه پا که یک جعبه باریک فاصله بین پا و زمین می اندازد، میتواند باعث ضخیم شدن بافتهای بین انگشتان پا شود. گامهای عادی شامل غلتیدن پا از پاشنه به زیر پنجه و فشار آوردن به انگشتان پا است. پاشنه بلند را فقط برای مهمانی های خاص خود نگه دارید . استفاده از این کفشها در زمانهای خاص بسیار جذاب است. گرچه در خاورمیانه هم مردان و هم زنان معمولاً برای مراقبت از چشمان خود از سرمه استفاده می کردند، اما آرایش چشم مفصل مردان مصری کارکرد دیگری داشت که آن نشان دادن مقام و مرتبه ی خود بود. آن ها کرست را به همراه کت های چسبان به تن می کردند. گرچه ما معمولاً کرست را لباسی بسیار زنانه می دانیم که حالا دیگر اغلب زنان آن را به تن نمی کنند، اما در گذشته نمونه هایی از استفاده از این لباس در میان مردان هم وجود داشت.