6 نکته طلایی برای زمانی که کفش پاشنه بلند می پوشید

این به شما کمک می کند تا از غلظت فشار یا اصطکاک در یک مکان خاص جلوگیری کنید و پاهایتان را راحت نگه دارید. شما باید هر دو کفش را بپوشید و در فروشگاه پیاده روی آزمایشی کنید – اگر آنها بلافاصله راحتی شما را فراهم نکنند ، قطعاً هرگز نمی توانند پای شما را راحت کنند. نسبت به زمانی که آنها را به مناسبت خاص رزرو می کنید. به منظور ایستادن صحیح روی کفش های پاشنه بلند ، به گونه ای بایستید که پاشنه یک پا کف کف پای دیگر را لمس کند ، و بین پاها زاویه ایجاد کند. پاهایتان را با استفاده از کمترین پاشنه ای که به مچ پا اجازه می دهد قدرت لازم برای راه رفتن ایمن و برازنده در کفش های پاشنه بلند را ایجاد کنید ، آموزش دهید.

کفش هایی با پاشنه بلندتر از 7 سانت راه رفتن رو مشکل می کنند، و هر چقدر هم که با اون ها راحت باشید، فشار زیادی رو به کمر، زانو و مچ پای شما وارد می کنند. استفاده از استیل از کفشهای بند دار راحت تر است زیرا کاملاً از پاها و اطراف پاشنه و مچ پا پشتیبانی می کند. کفشهای پاشنه بلند باعث میشوند تا قد شما کشیدهتر دیده شده و پاهای شما ضخیمتر جلوه کنند. پاشنه های بلوک نه تنها بسیار شیک به نظر می رسند ، بلکه این مدل از پاشنه ها طوری طراحی شده اند که در مقایسه با پاشنه های نازک تر وزن بدنتان را توزیع می کند و همین امر باعث می شود تا کمی فشار را از جلوی پای شما بگیرند که باعث راحت تر بودن این مدل از پاشنه کفش میشود. این نیز یک فرصت عالی برای نشان دادن کفش های شیک شماست!

یک مکان عالی برای تمرین بعد از تسلط بر پوشیدن کفش پاشنه بلند در فضای داخلی پوشیدن کفش در سوپرمارکت است. این کفشها چیزی بین کفشهای پاشنه بلند مرسوم و کفشهای لژدار هستند که فقط در قسمت پنجهی پا لژ دارند و فضای بین پنجه و پاشنه خالی است. این مدل از کفشهای پاشنه بلند، هم به لحاظ زیبایی و هم به لحاظ حفظ سلامتی استانداردترین نوع از کفشهای پاشنه بلند هستند. این استفاده عملی از پاشنه، استاندارد اکثر کفشهای اسب سواری را در طول تاریخ و تا به امروز تعیین کرده است. کفشی متناسب با شکل پای خود انتخاب کنید – اطمینان حاصل کنید که کفشی که انتخاب کرده اید از پای شما گسترده تر باشد.

این به پاهای شما زمان می دهد تا استراحت کرده و از ایجاد درد و ناراحتی جلوگیری کرده و پاهای شما را راحت نگه دارد. پودر بچه را به پاهای خود و کف کفش بمالید تا جذب پوستتان شود این کار باعث عرق نکردن و لطیف شدن پاهایتان می شود و به راحتی میتوانید کفش پاشنه بلند بپوشید چون دیگر پاهایتان عرق نکرده و درون کفش راحت است همچنین پا ورم نمی کند و تاول نخواهد زد. با این حال تا اواسط قرن بیستم، پاشنهها کلفت و سنگین بودند؛ بعد از جنگ جهانی دوم و پیشرفت طراحیهای صنعتی باعث شد پاشنههایی سبکتر و نازکتر طراحی و ساخته شوند و به توزیع وزن فرد در سطح کفش دقت شود. وزن بدن خود را روی انگشت پای عقب خود قرار دهید و وقتی آن پا خسته شد ، می توانید به عقب برگردید و روی پای دیگر وزن بگذارید. کفش های یک سره و لژدار از راحت ترین مدل های کفش پاشنه بلند است و شما می توانید در مهمانی ها و مجالس مختلف و مکان های عمومی این طرح کفش ها را برای پوشیدن انتخاب نمایید.